Poznávací zájezdy do Indonésie

(4 zájezdy)
Poznávací zájezdy Indonésie vás provedou teprve nedávno prozkoumanými oblastmi západní Papuy, kde se potkáte s domorodými kmeny Dani a Yali v Baliemském údolí. Seznámíte se s jejich zvyky a až mystickými rituály. Navštívíte nejvýchodnější část Indonésie, provincii Irian Jaya, kterou obývají kanibalové na úrovni doby kamenné. Papuánská vysočina patřila totiž k nejpozději prozkoumané oblasti Nové Guinei. Západ Papui a jeho vysoké hory byly do nedávna považovány za neobydlené. Opak je ale pravdou. Hory se rozprostírají v nadmořské výšce 1800 m n. m. a stoupají do výše až 4500 m n. m. Muži zde nosí jen dlouhé tenké koteky a ženy sukně pletené z orchideových vláken, které zdobí trávou. Nosí pletené tašky přes záda. Baliemské údolí je navzdory jeho objevení v roce 1938 velmi strategickým místem a proto je nyní nejznámější. Údajně své nepřátele Daniové nepojídali, tak jak to dělali jiné papuánské kmeny. Podíváte se do jejich vesnicí a chýší. Jsou skvělými zemědělci, uvidíte proto i jejich políčka.

Dovolená Indonésie poznávací

Dovolená Indonésie poznávací vám odhalí Bali, ostrov bohů a tisíce chrámů. Najdete zde exotickou přírodu, nádherné zlaté pláže, hinduistické chrámy a tradiční domorodé rituály. Přivítají vás Balijci s úsměvem na tváři a přátelskou atmosférou. Zúčastníte se i jejich rituálů. Navštívíte i místní řemeslné dílny. Nejznámější pláž Kuta je 6 km dlouhá a večer její okolí velmi rušné. Skvělé místo pro milovníky noční zábavy. Chcete-li strávit dovolenou na klidnějším místě, navštivte pláž Nusa Dua. Vyzkoušet můžete i pěší turistiku, treky do přírody, ale také rafting na řece v džungli.

Poznávací zájezdy do Indonésie

Poznávací zájezdy do Indonésie lze zkombinovat s odpočinkem na plážích, ale také zapojením se do života místních obyvatel. Uvidíte také tradiční získávání soli louhováním banánových stvolů ze solných jezírek, slavnostní hostiny. Rezervujte si svůj zájezd ještě dnes. Uvidíte, že nebudete litovat.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.