Zájezdy do Indonésie také s českým průvodcem

(0 zájezdů)
Zájezdy Indonésie vám umožní poznat nejen čarokrásný ostrov Bali, ale také dobrodružství v západní Papuy, exotickou Jávu, Lombok, či ostrov Sulawesi, Komodo a Flores. Zájezdy nabírají na své oblíbenosti díky kombinaci poznávání, odpočinku a samozřejmě také velice příznivé ceně. Takovou dovolenou si totiž můžete rezervovat již od 29.480,- Kč.

Zájezdy do Indonésie

Přemýšlíte-li o exotické dovolené, tak zájezdy do Indonésie jsou určitě skvělou volbou. Především co se týká ostrova Bali, tzv. Ostrova Bohů a tisíce chrámů. Odpočinout si můžete na nádherných plážích Indického oceánu, které září zlatou barvou. Svahy ostrova pokrývají rýžová políčka a projít se můžete i v palmových hájích. Objevíte hinduistické chrámy, památky balijské kultury, poznáte tradiční tance při místní hudbě.

Dovolená Indonésie

Dovolená Indonésie vám nabídne relax na jedné z nejkrásnějších pláží na světě a to na Bali pláž Kuta. V jejím blízkém okolí najdete spousty obchůdků a různých klubů. Milovníci večerní zábavy si zde určitě přijdou na své. Hledáte-li ovšem romantiku nebo klid, vydejte se na pláž Nusa Dua. Navíc pobyt si lze prodloužit o návštěvu velmi moderního Singapuru. Při návštěvě ostrovů Komodo a Flores se setkáte s největšími ještěry na světě a to komodskými varany. CK Arcadia Air vše zajistí podle vašich představ v privátním programu s vlastním průvodcem. Nikdy nebudete součástí velké turistické skupiny. Vaše dovolená Indonésie bude zcela přizpůsobena požadavkům a přáním, které sdělíte našemu profesionálnímu personálu. A chcete strávit na plážích několik dní navíc? Ani to není pro CK Arcadia Air žádný problém. Odlet i přílet naplánujeme podle vašich časových možností. Nemusíte se tedy přizpůsobovat vy pevně stanoveným termínům. Uvidíte, že dovolenou si opravdu užijete přesně tak, jak jste si představovali.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.