To nejlepší z Indie s pobytem u Indického oceánu v Goa ***

termín dle vlastního výběru
Na vyžádání

Privátní zájezd s osobním průvodcem CK již od 2 osob.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v kvalitních 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích. | Dillí: Hotel Crest Inn | Jaipur: Hotel Hawa Mahal | Agra: Hotel Light House | Bombaj: Hotel Royal Garden | Goa: Hotel Casa de Cris | Možnost ubytování ve 4* hotelech za příplatek. Prosím, kontaktujte CK. Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

12x snídaně

Navštívená místa

 • Agra
  Agra
  Agra
  Agra je město ležící na břehu řeky Jamuny. Jeho existence je zmíněna již v eposu Mahábhárata. Navzdory stoletím si Agra uchovala svou krásu a i dnes nám připomíná atmosféru a ducha někdejšího hlavního města Mughalské říše. Řadíme jí mezi nejvýznamnější turistické destinace Indie. Najdete zde světově proslulý Tádž Mahal, na kterém pracovalo 20 000 dělníků po dobu 22 let. Dalším skvostem je pevnost Agra, která je typickou ukázkou mughalské architektury. Pro své červené zabarvení je také někdy nazývána Rudá pevnost.
 • Dillí
  Dillí
  Dillí
  Dillí je hlavní město Indie a po Bombaji s Kalkatou je třetím největším městem. Je to také město kontrastů, což se odráží v jeho rozdělení na starou a novou část. Nejvýznamnějšími stavbami Starého města jsou Červená pevnost, jejíž název plyne z využití červeného pískovce na její postavení, a mešita Jama Masjid, která je také největší mešitou Indie. Její nádvoří pojme až 25 000 lidí. Milovníci nákupů si přijdou na své v Chadni Chowk, kde si v klikatých uličkách mohou zakoupit nejrůznější indické zboží a suvenýry. Nové Dillí, jako odkaz Britů z 19. století, se může pochlubit širokými bulváry, četnými parky a hotely. Najdete zde prezidentský palác, vládní budovy, banky, obchodní centra i butiky slavných značek. Tato část města má již spíše ráz typického evropského velkoměsta
 • Jaipur
  Jaipur
  Jaipur
  Jaipur je hlavní město pouštního státu Rajasthan, jež je známé také jako „růžové město“ díky barvě, kterou na svých zdech nesou místní domy a městské hradby. Tato barva byla totiž považovaná za symbol pohostinnosti. Město bylo vybudováno velmi důmyslným architektem – jeho jádro tvoří šest pravoúhlých bloků budov, které jsou obklopené hradbami. Nejznámější stavbou Jaipuru je pětipatrový Hawa Mahal (Palác větrů), který je součástí komplexu Městského paláce tvořeného množstvím budov, nádvoří a zahrad. Nachází se zde také pět astronomických observatoří.

Cena zahrnuje

 • letenka Praha (Vídeň) - Dillí / Goa (Bombaj) - Praha (Vídeň), včetně všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování ve 3* hotelech se snídaní
 • všechny transfery klimatizovaným vozem dle itineráře
 • vlaková jízdenka v lůžkovém voze z Jaipuru do Bombaje
 • vlaková jízdenka Bombaj - Goa
 •  služby anglicky hovořícího průvodce při okruhu památkami
 • všechny vstupy do památek dle itineráře
 • asistence na letišti a v hotelech v Indii
 • 24hodinová asistenční linka v Indii
 • vládní poplatek
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • vízum, cena 1.970,-Kč (na požadavek zajistíme za poplatek 500,-Kč)
 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • příplatek za velikonoční a vánoční obodbí
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • spropitné a osobní výdaje, fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Praha / Dillí

Odlet. Večer přílet do Dillí, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Ubytování, nocleh.
Hotel.
den 2

Dillí

Po snídani setkání s průvodcem k celodenní prohlídce Starého a Nového Dillí. Ve Starém Dillí navštívíte největší mešitu Jama Masjid z r.1658, zažijete jedinečnou jízdu rikšou přes místní trh Chandi Chowk. Dále budete pokračovat prohlídkou Nového Dillí. Navštívíte posvátné místo - Raj Ghat, kde odpočívá Mahatma Gandhi. Dále budete pokračovat prohlídkou Húmajúnovy hrobky - vznosná předchůdkyně Tádžmahalu, jejíž příjemné zahrady nabízejí vítané útočiště před spalujícím horkem rušného města, dále návštěva Quatab Minar neboli věž vítezství, která je dominantou mezi pozůstatky města z 12 století, dále projedete bránou Indie, kde uvidíte budovu parlamentu a prezidentský palác. Transfer do hotelu a volno na Vaše aktivity, nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 3

Dillí / Agra

Po snídani odjezd do města Agra, proslaveného jedním z novodobých divů světa Tádž Mahalem. Cesta trvá přibližně 4 a půl hod. Po poledni příjezd do Agry. Ubytování v hotelu a krátké volno na odpočinek. Odpoledne návštěva Ithmad/ud/Daulah, tzv. malého Tádž Mahalu. Poté návštěva slavné hrobky Tádž Mahal, postavené císařem Shah Jahan na památku své ženy Mumtaz Mahal. Později navštívíte nádhernou pevnost v Agře, postavenou z červeného pískovce, včetně paláců a nádherných zahrad. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 4

Agra / Fatehpur Sikri / Jaipur

Po snídani odjezd do Jaipuru. Cestou návštěva města Fatehpur Sikri (UNESCO), kde najdete skvěle zachované stavby mughalské architektury. Město je postaveno z jemného červeného pískovce zvaného Sikri sandstone, který hraje během dne růžovými až rudými odstíny. V odpoledních hodinách příjezd do Jaipuru, zvaného také jako Růžové město. Jaipur je dlouho zavedený na turistických trasách jako třetí vrchol „zlatého trojúhelníku“. Město uvnitř skýtá hlavní turistická lákadla jako je Palác větru neboli Havá Mahal, Městský palác a mnoho bazarů. Individuální volno na vlastní aktivity nebo odpočinek. Průvodce Vám rád poradí, která zajímavá místa je možné navštívit, kde strávit příjemný večer v Jaipuru. Nocleh v hotelu.

Hotel, snídaně.

den 5

Jaipur / Amber / Samode / Jaipur

Po snídani odjezd do Amberu. Cestou krátká zastávka u Paláce větrů v Jaipuru. V Amberu Vás čeká prohlídka mohutné pevnosti. Poté odjezd do malebné vesnice Samode, která se nachází 40 km od Jaipuru. Návštěva paláce a pevnosti Samode. Odpoledne hodinová projížďka na velbloudech v písečných dunách. K večeru transfer do Jaipuru a individuální volno na Vaše aktivity. Nocleh v hotelu.

Hotel, snídaně.

den 6

Jaipur / Bombaj

Brzo ráno po snídani prohlídka Městkského paláce který je obehnán vysokou zdí ve středu starého města a obklopen krásnými zahradami a nádvořími. Tento elegantní palác hostí muzejní sbírku dekoru a textilií, jejíž poklady obsahují staré pašmínové šály z Kašmíru a trnové koberce. Dále navštívíte astronomickou observatoř Jantar Mantar, která byla vybudována v 18. století. Odpoledne transfer na vlakové nádraží a v 14:10 odjezd nočním vlakem do Bombaje. Nocleh v lůžkovém vlaku.
Vlak, snídaně.
den 7

Bombaj

V 7:40 příjezd na vlakové nádraží v Bombaji, kde na Vás bude čekat průvodce a bude následovat prohlídka města. Navštívíte bránu Indie, muzeum prince z Walesu a bombajský přístav. Večer transfer do Vašeho hotelu a volno na Vaše aktivity. Nocleh v hotelu.

Hotel, snídaně.

den 8

Bombaj / Goa

Brzo ráno transfer na vlakové nádraží, odkud pojedete vlakem do Goy (odjezd z Bombaje v 05:25 hod. / příjezd do Goy v 14:10 hod.). Po příjezdu na vlakovém nádraží transfer do Vašeho hotelu v Goe a volno u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.

Hotel, snídaně.

den 9

Goa

Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.

Hotel, snídaně.

den 10

Goa

Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.

Hotel, snídaně.

den 11

Goa

Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.

den 12

Goa

Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 13

Goa / Praha

Po snídani individuální volno na pláži u Indického oceánu. Poté transfer na letiště v Goy. Odlet zpět domů.
Snídaně.
den 14

Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax na vyžádání na vyžádání
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Indie
Termín termín dle vlastního výběru (uveďte do poznámky)
Další termíny
Délka 14 dní / 12 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Snídaně
Kód AA-251194
Cenovou nabídku Vám připraví náš manažer destinace
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Indie, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Miroslav Ľudma

+420 603 107 751

mludma@arcadia-air.com

Velká cesta Indií s návštěvou sultánových paláců a pouštních dun Jaisalmeru

Na vyžádání