Poznávací zájezdy do Indie s nezapomenutelným programem

(0 zájezdů)

Poznávající zájezdy Indie jsou jedny z nejoblíbenějších a to zcela logicky, jelikož Indie nabízí nepřeberné množství historie, tradic a přírodních krás. Procestovat ji můžete křížem krážem a bude Vás každým dnem neustále překvapovat. Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů Indie. Přizpůsobíme celý program vašim požadavkům a přáním.

Poznávací zájezd v Indii

Poznávací zájezd v Indii vám představí kontrasty Indie, moderní hotely, dálnice a na druhé straně slumy a žebráky. Poznejte chrámy a pevnosti, tajemné čítárny z palmových listů a prastará města.

Dovolená v Indii, to je Agra a okouzlující Tádž Mahal, posvátné Váránasí se schodišťovitými nábřežími, kde probíhá život Indů od praní, oslavování i pohřbívání. Za návštěvu stojí erotické sošné chrámy v Khajurahu, starobylá města. Cestovat můžete od pohimalájského severu přes poušť až po tamilský jih. Indie Vás očaruje a bude každým okamžikem nevšedním zážitkem, obzvláště pokud poznávací zájezd do Indie spojíte s okruhem Bangladéší.

Navštivte také Dillí, hlavní město a také finančním centrum Indie. Středem města je osm set metrů široká a pět kilometrů dlouhá třída lemovaná vládními budovami, která vede až k paláci Ráštrpatibhavan, kde sídlí indická prezidentka. Uvidíte zde Bránu Indie, Červenou pevnost, observatoř Jantar Mantar, moderní chrám Lakshmi Narayan Mandir. Nenechte si uniknout Jaipur nebo tedy Růžové město, první plánovitě postavené město v Indii. Uvidíte zde City Palace, Govind Dev ji Temple a další.

Dovolená v Indii, poznávací zájezdy na míru

Indie je zemí duchovní a síla náboženství doprovází každý krok. Hinduističtí bohové žijí neustále mezi lidmi a ti je za to uctívají. Navštivte proto Váránasí, kde můžete potkat Svaté muže.

CK Arcadia Air připraví zájezd přímo podle Vašich požadavků a poskytuje služby osobního průvodce již od dvou osob. Zájezd si navíc můžete prodloužit třeba o pobyt v národním parku Ranthambore na tygří safari. Možností je tedy opravdu mnoho. Neváhejte nás kontaktovat a objednat si svůj zájezd snů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.