Zájezdy do Indie s privátním programem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Zájezdy do Indie jsou velmi vyhledávané. Tento jedinečný subkontinent pod Himalájemi nabízí dobrodružství v džungli s tygry a slony, jezery s krokodýly. Na druhou stranu se můžete koupat v moři u písečné pláže Goa nebo jakékoli jiné. Toto vše můžete zažít na dovolené v Indii. Turisté mají největší zájem o poznání památek jako Tádž Mahal, Váránasí, a další okouzlující místa.

Zájezdy do Indie

Zájezdy do Indie odhalí jednu z kolébek lidské kultury, která neustále přitahuje jak turisty, tak poutníky. Je to centrum starobylých památek, lidských osudů a hlubokých myšlenek. Jsou zde obrovské rozdíly mezi chudými a neuvěřitelně bohatými. Poznejte Váránasí se schodovitými nábřežími, tzv. gháty, na kterých se pere, slaví i pohřbívá. Eroticky sošné chrámy v Khajurahu nebo města se starobylými indickými a koloniálními budovami v Dillí. Nádherné je růžové město Jaipur nebo modré Jodhpur. Procestujte celou zemi, načerpáte energii a poznáte zcela jiný svět včetně přírodních zajímavostí, kterých je v Indii nespočetně. Přesvědčí Vás čajová políčka Darjeelingu, tropická džungle v Ranthambhór.

Dovolená Indie, cesta do kolébky lidské kultury

Jednou z nejoblíbenějších mezi turisty je dovolená Indie, ve které dominují jednoznačně poznávací zájezdy za památkami. Indie jich nabízí doslova nepřeberné množství. Můžete zde strávit i několik týdnů a pořád budete mít co navštěvovat. Okouzlí vás tajuplné stavby, Indové a jejich zvyky. Navštivte hroty Zlatého indického trojúhelníku, užijte si panoramatickou cestu do Lehu, Khardungu La pass, který je označen jako nejvyšší sjízdné sedlo a to ve výšce 5.359 m n. m. Dokonce je zapsán v Guinessově knize rekordů. Objevte krásy Indie s CK Arcadia Air a uvidíte, že nebudete litovat. Naopak zažijete dovolenou snů a okouzlujících zážitků, na kterou nezapomenete.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.