To nejlepší z Luzonu s luxusním pobytem na ostrově Palawan *** +

24. 12. 2019
63 100 Kč

Skupinový zájezd s průvodcem, malá mezinárodní skupinka.

Ubytování

Manila: hotel Kimberly 3* (pokoj Superior) | Banaue: hotel Banaue 2* (pokoj Standard) | ostrov Palawan: hotel Sheridan Beach Resort & Spa 4* (pokoj Superior Gardenview) |  Manila - hotel Kimberly 3* Krásný a elegantní hotel Kimberly 3* se nachází v centru hlavního města Manila v části zvané Malate District. V blízké dostupnosti jsou restaurace, obchodní centra a historické památky. Hotel disponuje 58 komfortními pokoji.| Banaue - hotel Banaue 2* se nachází ve výšce 4000 m.n.m. a nabízí pohodlně zařízené pokoje s privátním balkonem vzhlížející na rýžová políčka. Tento hotel je ideální pro milovníky přírody díky jeho klidné a fantastické poloze uprostřed rýžových polí v provincii Ifugao. Hotel disponuje 44 standardními pokoji, 32 pokoji deluxe a 4 pokoji suites. V hotelu Vám bude k dispozici i venkovní bazén, 2 restaurace, Coffe Shop, Coctail Lounge a bar. | ostrov Palawan - hotel Sheridan Beach Resort & Spa 4* - luxusní resort umístěný na Sabang beach na ostrově Palawan. Nachází se pouze 15 minut lodí od úchvatné podzemní řeky a má také vlastní organickou farmu, ze které čerpá 80 % veškerých zásob jídla. Tomuto luxusnímu resortu dominuje 100 metrů dlouhý bazén, který je také největším na celém Palawanu. Ubytování budete v jednom z 95 elegantně vybavených pokojů s asijskými prvky, které nabízejí úchvatné výhledy do zahrady, na hory, na bazén či na pláž. Využít můžete služeb místních lázní, fitness centra, lze se vydat potápět, projet se loďkou místními mangrovy a pro dobrodružnější povahy není problém vyrazit si na zapůjčených čtyřkolkách. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

9x snídaně | 1x oběd | 1x večeře

Cena zahrnuje

 • letenka Praha (Vídeň) – Manila – Praha (Vídeň) včetně všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • místní přelet Manila – Palawan – Manila vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování ve 2/3* hotelech během poznávací části
 • ubytování v 4* hotelu během pobytové části
 • stravování dle itineráře
 • přivítání anglicky hovořícím zástupcem naší CK na letišti
 • skupinový program dle itineráře
 • transfery dle itineráře
 • asistence na letišti v Manile
 • 24-hodinová asistenční linka v AJ na Filipínách
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • příplatek za velikonoční a vánoční období
 • spropitné a osobní výdaje
 • fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Odlet na Filipíny.
den 2

Manila

Přílet do Manily, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Nocleh v hotelu.
Hotel.
den 3

Manila / Bagabag / Banaue

Snídaně v hotelu. Poté se vydáte z Manily nádhernou zelenou krajinou s bujnou tropickou vegetací, rýžovými políčky a malými domorodými vesničkami do úchvatné vesnice Banaue, kam dorazíte v pozdním odpoledni. Cestou se zastavíte u významného posvátného místa Dalton Pass na slavné "Zig Zag Roud", kudy prolétá velké množství ptactva jako např. perepel Worcesterův, chřástal hnědopásý, amada manilská nebo ledňáček ohnivý. Pokračovat budete přes město Bagabag v provincii Nueva Vizcaya až do Banaue. Během cesty se vám naskytnou nádherné výhledy na okolní hory a řeky. Nocleh v hotelu v Banaue.
Hotel, snídaně.

den 4

Banaue / Banga-an / rýžové terasy / Banaue

Snídaně v hotelu. Můžete se těšit na projížďku místním tradičním pomalovaným autobusem, kterému se říká "jeepney". Vypravíte se do domorodé vesnice Banga-an, která se nachází na kopci s úžasným panoramatickým výhledem na slavné rýžové terasy, které jsou také nazývány osmým divem světa a jsou zapsány na Seznamu světového dědictví UNESCO. Také se vydáte na krátký nenáročný trek, během kterého sestoupíte mezi rýžovými políčky a uvidíte domorodce při jejich běžném životě. Setkáte se tady s místními lidmi, kterým se říká "Ifugaos" - v překladu to znamená lidé z hor. Návrat do hotelu v Banaue a nocleh.
Hotel, snídaně.
den 5

Banaue / Sagada / Bontoc / Banaue

Po brzké snídani odjezd do slavného města Sagady, kde můžete vidět posvátné pohřebiště - po stěnách skal jsou zavěšeny rakve. Po pauze na oběd odjezd do města Bontoc, kde navštívíte muzeum s etnografickou expozicí. Odpoledne můžete shlédnout tradiční představení s tanci a zpěvem místních obyvatel. Večeře a nocleh v hotelu v Banaue.
Hotel, snídaně, večeře
den 6

Banaue / Manila

Po snídani návrat do Manily se zastávkou v Dalton Pass a ubytování v hotelu. Zbytek dne individuální volno na vaše vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 7

Manila / Puerto Princessa (Palawan)

Po snídani vás vyzvedne řidič v hotelu a odveze vás na letiště k vašemu přeletu do Puerto Princessa na ostrově Palawan. Po příletu transfer do vašeho hotelu. Krátká prohlídka ostrova, během které můžete navštívit například krokodýlí farmu, místní trh, muzeum, katedrálu nebo motýlí farmu. Ubytování v hotelu, nocleh.
Hotel, snídaně.
den 8

Palawan

Po snídani Vás čeká plavba lodičkou po podzemní řece skrze jeskyni St. Paul s následným obědem formou bufetu v Taraw Beach Resortu. Fakultativně možnost pěšího treku pralesem po tzv. "opičí stezce", na jejímž konci se nachází jeskyně a národní park St. Paul (je třeba zamluvit předem). Návrat do Vašeho hotelu, nocleh.
Hotel, snídaně, oběd.

den 9

Palawan

Po snídani individuální volno na slunění a koupání na pláži. Fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.

den 10

Palawan

Po snídani individuální volno na slunění a koupání na pláži. Fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 11

Palawan / Manila

Po snídani transfer na letiště k vašemu přeletu do Manily. Volno do transferu na letiště pro váš odlet domů.
Snídaně.
 
den 12

Přílet do Prahy.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 63 100 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem
Noc navíc v Sheridan Beach Resort & Spa 4* 2 550 Kč 0 Kč

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Filipíny
Termín 24.12. - 4.1.2020
Další termíny
Délka 12 dní / 9 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***+
Strava Snídaně
Kód AA-415738
Cena za osobu 63 100 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Filipíny, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Lenka Zahajská

+420 603 588 859

lzahajska@arcadia-air.com

Jedinečné Filipíny s pobytem na ostrově Bohol

59 410 Kč

Poznávání krás jižních Filipín, mystický ostrov Siquijor a setkání se žralokem obrovským

66 160 Kč

Kontrastní Manila, rýžové terasy a skvostný Boracay

62 470 Kč

Tradiční ostrov Luzon a exkluzivní El Nido

60 580 Kč

To nejlepší z Luzonu s luxusním pobytem na ostrově Palawan

63 100 Kč

Dominanty ostrova Honšú

64 150 Kč