Filipínský venkov s návštěvou rýžových teras a pobytem u moře ***

Banaue - Ifugao Tribe
08. 01. 2019
46 000 Kč

Skupinový zájezd s průvodcem, malá mezinárodní skupinka.

Ubytování

Manila: hotel Kimberly 3* (pokoj Superior) | Banaue: hotel Banaue 3* (pokoj Standard) | ostrov Mindoro: hotel Coco Beach Island Resort 3* (pokoj Standard) | Manila - hotel Kimberly 3* Krásný a elegantní hotel Kimberly 3* se nachází v centru hlavního města Manila v části zvané Malate District. V blízké dostupnosti jsou restaurace, obchodní centra a historické památky. Hotel disponuje 58 komfortními pokoji. | Banaue - hotel Banaue 3* se nachází ve výšce 4000 m.n.m. a nabízí pohodlně zařízené pokoje s privátním balkonem vzhlížející na rýžová políčka. Tento hotel je ideální pro milovníky přírody díky jeho klidné a fantastické poloze uprostřed rýžových polí v provincii Ifugao. Hotel disponuje 44 standardními pokoji, 32 pokoji deluxe a 4 pokoji suites. V hotelu Vám bude k dispozici i venkovní bazén, 2 restaurace, Coffe Shop, Coctail Lounge a bar. | Ostrov Mindoro - hotel Coco Beach Island Resort 3* Resort Coco Beach 3* se rozprostírá na pozemku o velikosti 10 ha. Veškeré vybavení je vyrobeno z přírodních materiálů a respektuje okolní přírodu. Hotel je ideálním místem pro odpočinek. Coco Beach Resort se nachází v Behyia, Puerto Galera na pláži s křišťálově modrým mořem. Hotel nabízí ubytování v krásných a zajímavých bungalovech s cca 110 pokoji. V hotelu vám bude k dispozici také tenisový kurt, tzv. "hanging bridge", sportovní vybavení, 2 bazény a spa. Pokoje typu standard se nacházejí v zadní části hotelu v blízkosti tenisových kurtů.  Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

8x snídaně | 1x večeře

Cena zahrnuje

 • letenka Praha (Vídeň) – Manila – Praha (Vídeň) včetně všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování ve 3* hotelech
 • stravování formou snídaně
 • přivítání anglicky hovořícím zástupcem naší CK na letišti
 • skupinový poznávací okruh s anglicky hovořícím průvodcem dle itineráře
 • veškeré transfery
 • 24-hodinová asistenční linka na Filipínách
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • strava a nápoje neuvedené v itineráři
 • příplatek za velikonoční a vánoční období
 • spropitné a osobní výdaje
 • fakultativní aktivity

Program zájezdu

den 1

Odlet do Manily.
den 2

Manila

Přílet do Manily, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Nocleh v hotelu.
Hotel. 
den 3

Manila / Bagabag / Banaue

Snídaně v hotelu. Poté se vydáte z Manily nádhernou zelenou krajinou s bujnou tropickou vegetací, rýžovými políčky a malými domorodými vesničkami do úchvatné vesnice Banaue, kam dorazíte v pozdním odpoledni. Cestou se zastavíte u významného posvátného místa Dalton Pass na slavné "Zig Zag Roud", kudy prolétá velké množství ptactva jako např. perepel Worcesterův, chřástal hnědopásý, amada manilská nebo ledňáček ohnivý. Pokračovat budete přes město Bagabag v provincii Nueva Vizcaya až do Banaue. Během cesty se vám naskytnou nádherné výhledy na okolní hory a řeky. Nocleh v hotelu v Banaue.
Hotel, snídaně.
den 4

Banaue / Banga-an / rýžové terasy / Banaue

Snídaně v hotelu. Můžete se těšit na projížďku místním tradičním pomalovaným autobusem, kterému se říká "jeepney". Vypravíte se do domorodé vesnice Banga-an, která se nachází na kopci s úžasným panoramatickým výhledem na slavné rýžové terasy, které jsou také nazývány osmým divem světa a jsou zapsány na Seznamu světového dědictví UNESCO. Také se vydáte na krátký nenáročný trek, během kterého sestoupíte mezi rýžovými políčky a uvidíte domorodce při jejich běžném životě. Setkáte se tady s místními lidmi, kterým se říká "Ifugaos" - v překladu to znamená lidé z hor. Návrat do hotelu v Banaue, nocleh.
Hotel, snídaně.
den 5

Banaue / Sagada / Bontoc / Banaue

Po brzké snídani odjezd do slavného města Sagady, kde můžete vidět posvátné pohřebiště - po stěnách skal jsou zavěšeny rakve. Po pauze na oběd odjezd do města Bontoc, kde navštívíte muzeum s etnografickou expozicí. Odpoledne můžete shlédnout tradiční představení s tanci a zpěvem místních obyvatel. Večeře a nocleh v hotelu v Banaue.
Hotel, snídaně, večeře. 
den 6

Banaue / Manila

Po snídani návrat do Manily se zastávkou v Dalton Pass a ubytování v hotelu. Zbytek dne individuální volno na vaše vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 7

Manila / Mindoro

Po brzké snídani vás vyzvedne řidič v hotelu a odveze vás na autobusovou zastávku, odkud budete pokračovat shuttle busem do hotelu na pláži na ostrově Mindoro. Celé odpoledne individuální volno na slunění a koupání v moři. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 8

Mindoro

Po snídani individuální volno na slunění a koupání na pláži. Fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 9

Mindoro

Po snídani individuální volno na slunění a koupání na pláži. Fakultativní aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 10

Mindoro / Manila

Po snídani návrat shuttle busem do Manily. Volno do transferu na letiště pro váš odlet domů.
Snídaně.
den 11

Příle do Prahy.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 46 000 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem
Noc navíc v Cocobeach resort 3* 1 350 Kč 0 Kč

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Filipíny
Termín 8.1. - 18.1.2019
Další termíny
Délka 11 dní / 8 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Snídaně
Kód AA-334658
Cena za osobu 46 000 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Filipíny, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Petra Marečková

+420 739 314 500

pmareckova@arcadia-air.com

To nejlepší z Luzonu s luxusním pobytem na ostrově Palawan

57 250 Kč

Poznávání krás jižních Filipín, mystický ostrov Siquijor a setkání se žralokem obrovským

65 200 Kč

Jedinečné Filipíny s pobytem na ostrově Bohol

53 200 Kč

Kontrastní Manila, rýžové terasy a skvostný Boracay

55 750 Kč

Tradiční ostrov Luzon a exkluzivní El Nido

53 890 Kč

Okouzlující památky a příroda severního Thajska

50 980 Kč