Poznávací zájezdy na Filipíny

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Filipíny vám umožní poznat ostrovní stát v jihovýchodní Asii. Rozkládají se na cca 7 tis. ostrovech v západním Tichém oceánu a jsou opravdu fascinující. Čeká vás zde exotika, přenádherné pláže, památky a snad nejpřátelštější lidé na světě, se kterými se bez problémů domluvíte anglicky.

Dovolená Filipíny poznávací

Při dovolené Filipíny poznávací navštívíte nejdůležitější ostrov Filipín a tím je Luzon, kde najdete také hlavní město Manilu. Projdete se po rýžových terasách, které jsou staré tři tisíce let. Uvidíte nádhernou krajinu s bujnou vegetací po cestě do vesničky Banaue. Zastavíte se u posvátného místa Dalton Pass a světoznámé Zig Zag Road s velkým množstvím různých druhů ptactva jako je perepel Worcesterův, chřástal hnědopásý či ledňáček ohnivý. Svezete se pomalovaným autobusem jeepney. Ve vesnici Banga-an se pokocháte panoramatickým výhledem na rýžové terasy, který je nazýván osmým divem světa. Jsou také zaznamenány na Seznamu světového dědictví UNESCO. Uvidíte také slavné město Sagada s posvátným pohřebištěm, kde na stěnách skal jsou zavěšeny rakve, a město Bontoc s muzeem s etnografickou expozicí. Potkáte místní obyvatele, shlédnete tradiční představení s tanci a zpěvem. Uchvátí vás i návštěva města Bohol s městečkem Carmen v Čokoládových horách.

Poznávací zájezdy na Filipíny

Poznávací zájezdy na Filipíny vás zavedou také na ostrov Palawan, kde navštívíte krokodýlí farmu, trh, muzeum, katedrálu a motýlí farmu. Projdete se po pralese s opicemi, poplujete lodí po řece, objevíte nádheru panenské přírody s bujnou tropickou vegetací. CK Arcadia Air vám zajistí celý zájezd s malou skupinou a naplánuje ho přesně podle vašich požadavků. Neváhejte proto a kontaktujte nás ještě dnes a naši specialisté na dovolenou vám pomohou splnit vaše sny.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.