Zájezdy na Filipíny s atraktivním programem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Návštěvníky lákají tichomořské zájezdy Filipíny především na svou panenskou přírodu, vulkány, křišťálové moře s pestrým podmořským životem, nádherné písečné pláže a bujnou tropickou vegetaci. S CK Arcadia Air poznáte ale také terasovitá rýžová pole v Banaue zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, skvělou místní kuchyni, katedrály, kostely a další zcela dech beroucí stavby. Filipíny totiž nabízejí velké množství nezapomenutelných zážitků.

Zájezdy do Filipín

Se zájezdy do Filipín navštívíte hlavní město Manilu a její španělskou koloniální čtvrť, kostel sv. Augustina, park Rizal, čínskou čtvrť a hřbitov. Vydáte se do Baguia, často nazývaného také Letní hlavní město, kde uvidíte katedrálu, botanickou zahradu a velká tržiště. Pojedete po slavné Zig Zag Road do Sagady v nadmořské výšce 1500 m, kde se budete kochat nezapomenutelnými panoramatickými výhledy. Pak spatříte Údolí ozvěn, posvátné pohřebiště, kde se dříve pohřbívalo do zavěšených rakví vytesaných do skal. Seznámíte se také s vesnickým životem, uvidíte nádherné vodopády. Okouzlí Vás západ slunce v Banga-an. Čeká na vás také výlet k Čokoládovým horám, které jsou jednou z nejznámějších přírodních atrakcí Filipín včetně městečka Carmen, ukrytého v jejich srdci. Svezete se dokonce i na loďce na řece Loboc.

Dovolená Filipíny

Dovolená Filipíny vás očaruje tropickou přírodou exotické země, projdete se po rýžových polích na ostrově Luzon, oceníte zajisté i nádherné výhledy do okolní krajiny. Setkáte se s lidmi z kmene Ifugaos, tedy lidmi z hor. Poznáte jejich běžný život. Na dovolené na Filipínách si odpočinete, načerpáte energii a nasbíráte mnoho krásných zážitků. Využijte tedy naší nabídky a vydejte se na Filipíny s českým průvodcem. Zajistíme vám také malou skupinku okolo deseti lidí, abyste si svou dovolenou opravdu užili.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.