Poznávací zájezdy do Číny

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Čína vám představí tisíce let uzavřený svět pro Evropany zcela nepochopitelný. Ale má na co svá návštěvníky nalákat. Poznejte nejen krásy čínské přírody, ale také obyvatele jejich zvyky a tradice. Prohlédnete si Čínu od tropických pláží, přes pouště až po Čínskou zeď, ale i Tibet a kopce Himalájí. Čína dříve patřila mezi zaostalejší země, nyní je ale situace zcela jiná. Vyhledávají ji investoři z celého světa, je jedním z největších dovozců obilí. Její ekonomika roste a otvírá se cestovnímu ruchu, do kterého masivně investuje.

Dovolená Čína poznávací

Za hlavní cíl má dovolená Čína poznávací zájezdy seznámit vás s unikátními památkami jako je gigantická hliněná armáda označována často jako osmý div světa, před kterou se vám bude tajit dech. Zájezdy vás ale zavedou i do dalších míst, jako je Peking se Zakázaným městem, chrámem Nebes, Letním palácem. Uvidíte na vlastní oči Velkou čínskou zeď. Cestou do města Xi´an se můžete ve vlaku spřátelit s místními obyvateli. Toto město bylo dříve velmi důležitou křižovatkou na obchodních cestách mezi střední Asií a východní Čínou. Nyní je vyhlášeným místem streetfoodových pokrmů v muslimské čtvrti.

Poznávací zájezdy v Číně

Poznávací zájezdy v Číně vám umožní poznat i zcela opačnou stránku země a to zcela moderní velkoměsto Šanghaj, které je snad nejrychleji se rozvíjejícím městem na světě a zároveň desátou nejlidnatější lokalitou. Šanghaj nabízí ale také světoznámé zahrady v Suzhou, kde najdete zcela unikátní komplexy vodních kanálů a zahrad na světě. Pozornost každého připoutá také pandí rezervace v bečuánském Chengdu stejně jako letovisko císařů a chrámy Universal Peach a Potarak Doctrine. Navštivte s CK Arcadia Air Čínu, fascinující zemi, která má opravdu co nabídnout a proto neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.