Zájezdy do Číny s atraktivním programem od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Čína je obrovská země s nepřeberným množstvím zážitků a proto i zájezdy Čína s CK Arcadia Air stojí opravdu za to. Určitě každý chce vidět Velkou čínskou zeď, hlavní město Peking třikrát větší než Praha s celkovou rozlohou jako Středočeský kraj. Proto kvůli těmto obrovským vzdálenostem naplánovala pro vás CK Akcadia Air zájezdy do Číny vždy tak, aby spojila několik cílů dohromady.

Zájezdy do Číny

Zájezdy do Číny vám umožní poznat i nejlidnatější město Číny Šanghaj ležící na řece Jang-c´-tiang, které je zcela moderní. Kromě Pekingu a Šanghaje navštívíte i významné turistické město Xi’-an v provincii Šen-si s historií více než 3000 let starou. Turisticky velmi atraktivní je terakotová armáda, která přivede snad miliony návštěvníků s cílem také poznat Xi’-anskou muslimskou čtvrť vyhlášenou skvělými streetfoodovými pokrmy. Zcela zásadní při návštěvě Číny je samozřejmě vysokohorský Tibet. Lhasa leží ve výši 3500 metrů nad mořem, kde vás uchvátí opravené paláce Potala a sídlo dalajlámů Norbulingka. Za vaší pozornost stojí také kláštery upevněné na stěnách horských masivů obývanými vyznavači tibetského účení bön o původu Země a lidstva. Nemusíme ani upozorňovat na pandí rezervaci v bečuánském Chengdu. To je naprosto famózní podívaná.

Dovolená Čína

Uvidíte sami, že dovolená Čína je přesně to, co jste hledali. Je to obrovská země a proto zde můžete navštívit i obrovské množství památek a krás. Kouzlo Číny a Tibetu vás naprosto očaruje. Navíc s CK Arcadia Air si lze domluvit zcela individuální program a pobyt v této zemi si prodloužit podle vašich přání a potřeb. Odlet dokážeme připravit na jakýkoli den, nemusíte se proto vázat na žádné konkrétní datum. Programy zařizujeme zcela privátní, nebudete součástí početné skupiny turistů a navíc s vlastním průvodcem. Kontaktujte nás proto ještě dnes a využijte služeb našich specialistů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.