Brazílie - divočina v srdci Amazonie i památky UNESCO ***

03 Amazonie
02. 12. 2019
91 590 Kč

Privátní zájezd s osobním průvodcem CK již od 2 osob.

Ubytování

Rio de Janeiro: Pestana Rio Atlantica 4*  |  Manaus: Hotel Go Inn Manaus 3*  |  Amazonie: Amazon Turtle Lodge 3*  |  Olinda: Quatro Cantos Pousada 4*  |  Ipojuca: Armacao Porto de Galinhas 4*  |  Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Strava

12x snídaně  |  3x oběd  |  3x večeře

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Rio de Janeiro, Recife – Praha vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • místní přelet Rio de Janeiro – Manaus – Recife vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
 • ubytování v hotelech dle itineráře
 • program dle itineráře
 • služby anglicky hovořících průvodců
 • transfery klimatizovaným vozidlem z/na letiště
 • transfer klimatizovaným vozem z Olindy do Ipojucy
 • všechny vstupy dle itineráře
 • 24-hodinová asistenční linka v Brazílii
 • povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
 • nápoje a strava neuvedená v itineráři
 • příplatek za velikonoční, vánoční a karnevalové období
 • spropitné a osobní výdaje
 • fakultativní aktivity
 • místní hotelové taxy splatné na místě

Program zájezdu

den 1 Odlet do Brazílie.
den 2 Rio de Janeiro:
Přílet do Rio de Janeiro, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Zbytek dne individuální volno na odpočinek a Vaše vlastní aktivity. Ubytování a nocleh v hotelu.
Hotel.
den 3 Rio de Janeiro:
Po snídani individuální volno na Vaše vlastní aktivity. Fakultativně: Možnost fakultativní prohlídky města s průvodcem. Během výletu se můžete těšit na prohlídku jednoho z nejkrásnějších měst v Jižní Americe. Pod horou Corcovado přestoupíte na vlak, kterým se pohodlně dostanete až na vrchol hory, kde vystoupíte v těsné blízkosti největší sochy Krista Spasitele na světě, tyčící se ve výšce 70 m.n.m. Ta byla nedávno zvolená za novodobý div světa. Právě odsud je nejkrásnější výhled na celé město. Po prohlídce, cesta zpět a zastávka na oběd. Ve druhé polovině dne se vydáte navštívit druhý ze symbolů Ria, horu Pão de Açúcar’, tzv. Cukrovou homoli, jenž název dostala právě díky své podobnosti s homolí cukru. Čeká Vás pohodlná cesta lanovkou, která Vás dostane do výšky 395 m.n.m. odkud se vám naskytne dech beroucí výhled na záliv, okolní ostrovy, horu Corovado, město a mimo jiné i slavnou pláž Copacabana. V ceně všechny vstupy a oběd. Návrat do hotelu. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 4 Rio de Janeiro / Manaus:
Po snídani transfer na letiště a místní přelet do města Manaus. Na letišti se setkáte se zástupcem naší CK, který Vás dopraví do Vašeho hotelu. Zbytek dne individuální volno na Vaše aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 5 Manaus / Amazon Turtle Lodge:
V 7:30 hodin odjezd z hotelu do přístavu. Odsud se dostanete motorovým člunem do vesnice Careiro da Varzea. Cestou po řece Vás jistě zaujme setkání řeky Negro se Solemones, dvě řeky tekoucí bok po boku mnoho kilometrů, aniž by se smíchaly odlišné barvy, které každá z řek má. Řeka je také místem, kde žijí delfíni říční. Návštěva vesnice Careiro. Následuje přejezd k říčnímu přístavu Arara, odkud poplujete po proudu řeky Mamori. Při plavbě lodí si užijete pozorování živočichů v divočině, jako jsou ptáci, aligátoři, opice nebo mnoho druhů ryb ve vodách Mamori. Právě zde také rostou slavné obří amazonské lekníny Victoria Regia, pojmenované po královně Viktorii. Příjezd do Amazon Turtle Lodge, ubytování, oběd. Odpoledne se motorovým člunem vypravíte na výlet, při němž se seznámíte s místní krajinou a rozmanitými zvířaty žijící v této oblasti. Návrat do lodge, večeře. Nocleh.
Lodge, snídaně, oběd, večeře.
den 6 Amazon Turtle Lodge:
V 5:30 hod. ráno se vypravíte z lodge přivítat nový den. Užijete si okouzlující východ slunce v Amazonii a budete moci pozorovat zvířata probouzející se ze spánku. Návrat do lodge, snídaně. Ihned po snídani se můžete těšit na dobrodružný trek v džungli. Vydáte se do smaragdově zeleného deštného pralesa, kde se seznámíte nejen se zdejší florou a faunou, ale dozvíte se více i o technikách přežití v džungli a léčivých rostlinách, které zde můžete najít. Oběd. Odpoledne Vás čeká výprava za rybolovem piraň. Po programu večeře. Dnešek ovšem nekončí a tak si večer užijete setkání s aligátory žijící podél řeky. Návrat do lodge, nocleh.
Lodge, snídaně, oběd, večeře.
den 7 Amazon Turtle Lodge:
Snídaně. V 8:00 hod. vás čeká výlet za domorodými kmeny žijící v Amazonii. Navštívíte tradiční obydlí tzv. Caboclo a seznámíte se s místními zvyky a kulturou domorodců. Vaše další kroky povedou na kaučukové a maniokové plantáže a nenecháte si taktéž ujít příležitost vidět místní obyvatele při jejich každodenních činnostech jako je sběr ovoce, zeleniny, para ořechů nebo bylinek a koření, stejně jako tradiční příprava pokrmů. Oběd. Odpoledne výlet na canoe, příležitost ke koupání a poznávání krás Amazonie. Návrat do lodge, večeře, nocleh.
Lodge, snídaně, oběd, večeře.
den 8 Amazon Turtle Lodge / Manaus:
Snídaně. V 8:00 hodin transfer zpět do města Manaus. Ubytování v hotelu. Zbytek dne individuální volno na Vaše vlastní aktivity. Fakultativně: možnost privátní prohlídky města s průvodcem nebo výletu za růžovými delfíny. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 9 Manaus / Recife / Olinda:
Po snídani transfer na letiště a místní přelet do města Recife. Na letišti se setkáte se zástupcem naší CK, který Vás odveze do Vašeho hotelu v nedalekém městečku Olinda. Zbytek dne individuální volno na Vaše vlastní aktivity. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 10 Olinda / Recife / Olinda:
Po snídani půldenní prohlídka měst Recife a Olindy. Cesta do Recife. Toto největší město v severovýchodní Brazílii je významným přístavem a díky svému umístění na ostrovech u dvou říčních delt se mu přezdívá Brazilské Benátky. Prohlédnete si jedny z nejkrásnějších městských pláží na světě, promenádu José Estelia a mimo jiné také starou čtvrť města Recife s desítkami kostelů, kláštery a koloniálními budovami. Prohlídku města zakončíte na nábřeží, kde budete moci obdivovat park soch, jemuž dominuje Torre de Cristal, křišťálová věž od Francisca Brennanda. Návrat do Olindy a prohlídka tohoto malebného městečka, jež je díky ojediněle zachovalým koloniálním budovám zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Ve městě si kromě koloniálních budov budete moci prohlédnout nespočet barokních kostelů, zahrad a kouzelných malých kapliček. Po prohlídce návrat do hotelu, nocleh.
Hotel, snídaně.
den 11 Olinda / Ipojuca:
Po snídani přejezd do nedalekého přímořského letoviska Ipojuca. Ubytování v hotelu. Zbytek dne individuální volno na Vaše vlastní aktivity u moře. Nocleh.
Hotel, snídaně.
den 12 Ipojuca:
Snídaně. Zbytek dne individuální volno na Vaše vlastní aktivity u moře. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 13 Ipojuca:
Snídaně. Zbytek dne individuální volno na Vaše vlastní aktivity u moře. Nocleh v hotelu.
Hotel, snídaně.
den 14 Ipojuca / Recife:
Po snídani individuální volno na Vaše vlastní aktivity u moře. Odpoledne transfer na letiště k Vašemu letu domů.
Snídaně.
den 15 Přílet.

Letecká doprava

Lety pravidelnou leteckou linkou.

Létáme renomovanými leteckými společnostmi, jako jsou (dle destinace) Emirates, Qatar Airways, Turkish Airlines, Singapore Airlines, Korean Air, Lufthansa, Swiss Int. Air Lines, KLM, Air France, Delta Airlines a další.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě primárně pro odlety z Prahy. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.

Nezávazná rezervace

Zájezd Cena Celkem
Cena zájezdu vč. všech letenek a tax 91 590 Kč 0 Kč
Doplňkové služby Cena Celkem

cena celkem 0 Kč Konečnou cenu a přesnou kalkulaci zájezdu Vám připraví náš Manažer destinace.

Země Brazílie
Termín 2.12. - 16.12.2019
Další termíny
Délka 15 dní / 12 nocí
Typ zájezdu Poznávací zájezdy
Doprava Letecky
Odlety Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Ubytování Hotel***
Strava Snídaně
Kód AA-410568
Cena za osobu 91 590 Kč
Nezávazně rezervovat

Osobně jsme procestovali zemi Brazílie, rádi se s vámi podělíme o naše zážitky!

Miroslav Ľudma

+420 603 107 751

mludma@arcadia-air.com

Hory, džungle, jezera a památky Peru

Secred Valley
91 720 Kč

Historické skvosty a přírodní krásy Kolumbie s NP Tayrona

102 340 Kč

Brazílie - divočina v srdci Amazonie i památky UNESCO

03 Amazonie
91 590 Kč

Ztracený ráj v Modré laguně, kolébka reggae a úžasné vodopády Jamajky

Na vyžádání