Poznávací zájezdy do Brazílie

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Brazílie vás provedou rušnou metropolí Rio de Janeiro, deštným pralesem s několika druhy ohrožených živočichů a odhalí vám kouzlo tamní přírody a přátelských tváří místních obyvatel. Vykoupat se budete moci na slavné pláži Copacabana, uvidíte sochu Krista Spasitele, která je zařazena mezi sedm divů světa. Vychutnáte si také výhled na Rio z Cukrové homole. Chráněná oblast Pantanal nabízí největší tropický mokřad na světě obývaný velkým množství živočichů, jako jsou latinsko-američtí čápi, jaguáři, papoušci Aru a další ohrožení živočichové. Naprosto vás okouzlí jedny z nejkrásnějších vodopádů světa a to Iguacu na hranicích Brazílie a Argentiny.

Dovolená Brazílie poznávací

Dovolená Brazílie poznávací vám nabídne právě jeden z největších ekosystémů na světě a to právě zmíněnou chráněnou oblast Pantanal. Zde jsou každoročně od listopadu do února záplavy, které zde právě umožňují život velkému množství vodních živočichů. Konkrétně říční delta a amazonský tropický deštný prales poskytují domov více jak tisíci druhům ptáků a nad 300 druhů savců. Potkat se zde můžete tedy s jelencem bahenním, mravenečníkem, psem pralesním či jaguárem americkým. Je to ideální místo pro pozorování ptactva včetně čápa Jubiru a papouška Aru Hyacintového – největšího papouška světa. Tato oblast díky své přírodě a bujné vegetaci byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

Poznávací zájezdy do Brazílie

CK Arcadia Air koncipovala poznávací zájezdy do Brazílie tak, abyste během několika dnů poznali vše, co toužíte vidět. Každý zájezd si můžete prodloužit přesně podle vašich požadavků nebo nakombinovat s poznáním okolních zemí, jako je Argentina či Peru. Přenechejte tedy plánování své dovolené našim odborníkům na cestování a uvidíte, že budete spokojeni. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte se připravovat na svou dovolenou snů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.