Zájezdy do Brazílie

(0 zájezdů)
Zájezdy Brazílie vám odhalí největší krásy Jižní Ameriky. Ve světoznámém Riu de Janeiru váš pohled připoutá socha Krista – největší socha tohoto druhu na světě, ale samozřejmě si také vychutnáte výhled z Cukrové homole. Navštívíte město Manaus, ze kterého vede cesta přímo do středu Amazonie, strávíte několik dní v džungli s divokými zvířaty, jako jsou aligátoři, opice nádherní barevní papoušci, ale také i s místními obyvateli. Nakouknete do Recife, Olindy, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Samozřejmě myslíme také na váš odpočinek, který si užijete plnými doušku v přímořském letovisku Porto de Galinhas v Ipojuca.

Zájezdy do Brazílie

Samostatnou kapitolou u zájezdů do Brazílie se stává moderní a poměrně rušné hlavní město Rio de Janeiro. Většina lidí ho považuje za nejkrásnější město na světě a to díky své zcela unikátní poloze při břehu Atlantského oceánu, za zády se mu tyčí hory, nádherná příroda, zálivy a obklopuje ho mnoho malých ostrůvků. Všichni zde chtějí navštívit slavnou pláž Copacabana, ale za zhlédnutí stojí také národní park Tijuca – největší městský les na světě. Světovou špičkou sezony je zde brazilský karneval doprovázený melodiemi v rytmu samby s tisíci tanečníky.

Dovolená Brazílie

Dovolená Brazílie neznamená ale jen návštěvu dech beroucího Ria de Janeira. Spatříte deštný prales s ohroženými živočichy, panenskou přírodu v chráněné krajinné oblasti Pantanal uvedené na seznamu UNESCO díky mokřadům, ve kterých žije tisíce druhů živočichů, poznáte latinsko-americké čápy, jaguáry, papoušky Ara Hyacintové a samozřejmě nevynecháte ani přenádherné vodopády Iguacu na hranicích mezi Brazílií a Argentinou. Na své si ale samozřejmě přijdou i milovníci dobrého jídla. Zúčastníte se také grill party se senzační tabulí grilovaných mas, zeleniny, za doprovodu hudby a tradičních tanců. Poznáte tedy i místní folklor. Vydejte se tedy na svou cestu Brazílií a uvidíte, že zažijete dovolenou snů.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.