Poznávací zájezdy do Barmy od CK Arcadia Air

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Barma nabírají na své oblíbenosti. Barma neboli Myanmar je jednou z nejchudších zemí v Asii, ale na druhou stranu zde objevíte krásu nedotčené přírody, zachovalé pozlacené pagody a místní obyvatele, kteří stále dodržují tradiční způsob života. Barma není běžnou turistickou destinací, ale právě proto se zde setkáte s naprosto fascinujícími deštnými pralesy pokrývajícími téměř polovinu jejího území, tradicemi žádajícími respekt, a budete se cítit, jako byste se vrátili o několik desítek let zpátky. To vše jsou důvody, proč by Evropan měl tuto zemi navštívit.

Dovolená Barma poznávací

Dovolená Barma poznávací zájezdy vás odvedou do jihovýchodní Asie, kde poznáte prastarou kulturu Myanmaru, která je známa pod názvem Barma. Narazíte zde na prastaré zlaté pagody, obrovské sochy Buddhů, zdobené chrámy, kláštery, rozlehlá tržiště. Často je Barma nazývána zemí tisíce zlatých pagod a chrámů umístěných v tropické přírodě a deštných pralesech.

Poznávací zájezdy v Barmě

Poznávací zájezdy v Barmě vám umožní poznat Rangún, kde je překrásný výhled na západ slunce z Šweitigoumské pagody 2500 let staré pokryté zlatem a diamanty. Navštívit můžete i další zlaté pagody, jako je Botahtaung, Sule a Chaukhtatgyi, národní muzeum s artefakty a uměleckými díly starověké Barmy. Určitě nevynechejte místní trhy Boyoke Aung s nepřeberným množstvím obchůdků se suvenýry, textilem, kořením a dalšími místními specialitami. Ve městě Pagan se setkáte s chrámovými věžemi ukrytými v hluboké zeleni. Ty jsou přenádhernou podívanou z celého města. Říká se, že pozorovat západ slunce s výhledem na pískovcové stavby, je tím nejkrásnějším na světě. Uvidíte i vulkán Mount Popa, Horu Duchů, kde na vrcholu se tyčí mohutný klášter. Ten se stal poutním místem místních obyvatel. Cesta k vulkánu vede tropickým lesem s barevnými rostlinami a tropickými živočichy. Učaruje vás také klidná atmosféra města Mandalay s buddhistickým chrámem Mahamuni, úchvatným Shwenandaw Kyaung a pagodou Kuthodaw s největší knihou světa. To vše a mnoho dalšího vám nabídne právě Barma.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.