Zájezdy do Barmy s atraktivním programem

(0 zájezdů)
Zájezdy Barma neboli Maynmar lákají na kouzlo jihovýchodní Asie. Tuto zemi najdete na západní straně poloostrova Zadní Indie na pobřeží Bengálského zálivu, kde se většina obyvatel hlásí k buddhismu. Dříve bylo hlavním městem velkoměsto Rangún s Národním muzeem s 8 m vysokým Lvím trůnem posledního laoského krále Thibawa, pagodou Kyauktagyi se 70 m dlouhou sochou ležícího Buddhy a dominantou metropole pozlacenou a diamanty vykládanou pagodou Shwedagon, nejvýznamnější barmskou svatyní. Od roku 2006 je hlavním městem Nay Pyi Taw.

Zájezdy do Barmy

Zájezdy do Barmy mají své kouzlo. Je to totiž země buddhistických mnichů, tisíce stům, chrámů a samozřejmě také úchvatné tropické přírody. S CK Arcadia Air navštívíte kulturní centrum Mandalay, které bylo po dlouhou dobu střediskem nejzručnějších řemeslníků, proto nakouknete i do dílen řezbářů, tkalců tapiserií, kameníků a zlatníků. Uvidíte i pagodu Kuthoday s buddhistickými svatými texty vytesanými do 729 bloků mramoru, které tvoří největší knihu na světě. Další významnou historickou lokalitou je město Bagan s hinduistickými chrámy Htilominlo, Thatbyinnyu, Sulamani a Dhammayangyi, klášterem Ananda a pagodou Shewezigon. Podniknete vyhlídkovou plavbu po jezeře Inle s návštěvou plovoucích zahrad, vesnic a tržišť. Prohlédnete si pagodu Phaung Daw Oo a klášter Skákající kočky.

Dovolená Barma

Dovolená Barma s CK Arcadia Air může být spojena s okruhem po této části Asie. Během vaší dovolené navštívíte potom nejen Barmu, ale i Bangkok, ostrov Ko Chang, neboli sloní ostrov, kde strávíte příjemných i několik dní. Vybírat lze i z různých výletů, které ještě zpestří vaši dovolenou. Mezi velmi oblíbené patří výlet autobusem do Bangkoku do Avutthavi s návštěvou Bang Pa In, výlet na plovoucí trh Damnern Saduak, výlet na pět ostrovů Národního mořského parku Koh Chang spojený se šnorchlováním, nebo také projížďky na slonech, pozorování západu slunce na čtyřkolce v Siem Reap, let balonem v Siem Reap nebo můžete absolvovat kurz vaření podle khmerských receptů ve francouzské restauraci Le Tigre de Papier.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.