Poznávací zájezdy do Bangladéše

(0 zájezdů)
Přestože je tato země jednou z nejchudších na světě, mají poznávací zájezdy Bangladéš opravdu co nabídnout. Bangladéš je stát v historickém Bengálsku s 16ti milionovým hlavním městem Dhákou, kterou opravdu procestujete od historických památek přes nábřeží a i slavnou ulici Bangshal Bicycle street s nádhernými malbami. Nezapomenutelnou se vám stane také plavba loďkou z přístavu Sadarghat po řece Buriganga. Sadarghat je největší říční přístav a ukáže vám typicky bangladéšskou atmosféru. A nejen to!

Dovolená Bangladéš poznávací

Skvěle si užijete také město a přístav Barisal a dovolená Bangladéš poznávací vám umožní odhalit, proč se nazývá Benátkami východu. Navštívíte také místní kostel, bangladéšskou velmi rušnou tržnici a poplujete backwater cruise na menším, ale pro Bangladéš typickém, parníku. Ve vesnici Sener Hat si prohlédnete obydlí místních obyvatel, poznáte jejich způsob života a navštívíte také rýžová pole, kde většina obyvatel pracuje.

Poznávací zájezdy do Bangladéše

Poznávací zájezdy do Bangladéše znamenají opravdu poznání celé země včetně návštěvy místní školy, setkání se studenty, uvidíte průběh výuky. Navštívíte největší plovoucí tržnici v Bangladéši, která bude hrát snad všemi barvami a hlavně vůněmi. Prodává se zde totiž kromě jiného také koření. Zde si nakupte ovoce a zeleninu a ochutnejte místní rybí speciality. Nakouknete také do místního vědeckého muzea, prohlédnete si sídlo parlamentu. Odpočinout si můžete v parku Ramna Children’s Park s atrakcemi nejen pro děti. Potom se odeberete do Srimanagalu – čajového města Bangladéše s nádhernou přírodou. Terasovité čajové zahrady jsou fantastické. Za návštěvu také určitě stojí národní park Lowasara Forest Reserve, kde spatříte několik druhů opic a gibonů, ananasové, citronové a čajové plantáže a manufaktury na výrobu cihel. Neváhejte proto a rezervujte si svůj zájezd už nyní.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.