Zájezdy do Bangladéše

(0 zájezdů)
Zájezdy Bangladéš nabízí opravdu mnoho. Spatříte doslova architektonické skvosty Dháky, které je hlavním městem, krásy národních parků, poznáte život místních obyvatel, zcela netradičních kmenů. Poplujete tajemným lesem Sundarbans s největšími mangrovy na světě, ale navštívíte i buddhistické chrámy a islámské mešity.

Zájezdy do Bangladéše

Se zájezdy do Bangladéše si prohlédnete hlavní město Dháku, což je nejdůležitější hospodářské, politické a kulturní centrum země s více jak 16 miliony obyvateli. Odhalíte tajemství pevnosti Lal Bagh, navštívíte palác Ahsan-Manzil a památník Husayni Dalal, projedete slavnou ulici Bangshal Bicycle street s úchvatnými malbami. Procestujete ale i další části této země, kdy budete moci pozorovat postupně se měnící krajinu. Obzvláště okolí řeky Brahmaputry. Užijete si i plavbu po ní. Seznámíte se s místními obyvateli a zjistíte, jak tato řeka ovlivňuje jejich životy. Své kouzlo vám odhalí také město Rangpur, snad nejstarší v Bangladéši, spatříte mnoho architektonických památek, ale i krásnou ZOO.

Dovolená Bangladéš

Dovolená Bangladéš znamená ale také seznámení se s pracemi na plantážích s citrusovými plody, gumovníku a ananasem. Setkáte se s místními obyvateli, navštívíte chrám Kantanagar, doslova dech beroucí hinduistický chrám zdobený terracottou. Ale také město Paharpur, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a mnoho dalších včetně malých malebných vesniček. Skvělým zážitkem je také návštěva místní školy a pozorování výuky. Setkáte se tedy přímo se studenty. Zúčastníte se také dění na trzích s různými surovinami, především kořením a rybími specialitami. Každý si zde přijde zcela určitě na své. Svou dovolenou si můžete také prodloužit přesně podle vašich představ. Kontaktujte proto CK Arcadia Air. Naši poradci pro cestování jsou vám plně k dispozici a rádi vám pomohou s plánováním vašich cest.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.