Zájezdy do Austrálie

(0 zájezdů)
Zažijte s námi úchvatnou dovolenou, naše zájezdy Austrálie vám to umožní. Poznáte neuvěřitelné množství krás a zajímavostí včetně národního parku Grampians a Daintree, pokud budete mít zájem, podniknout můžete i cestu na Velký bariérový útes, budete na slavné Great Ocean Road a spatříte Modré hory.

Zájezdy do Austrálie

Zájezdy do Austrálie rozhodně nevynechají Sydney a budovu slavné opery, Harbour Bridge, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, stejně jako tajemné kaňony Modrých hor, národní park Uluru a Kata Tjuta, nejstarší prales na světě Daintree, Watarrka, bariérový útes a horskou vesničku Kuranda.

Dovolená Austrálie

Dovolená Austrálie dokáže splnit i ty nejtajnější přání a užije si ji opravdu každý. Navštívit můžete nepřeberné množství kulturních památek, setkat se s koalami, krokodýly, želvami, další faunou a bujnou vegetací, uvidíte místo konání světoznámého tenisového turnaje Australian Open. Budete plní zážitků při grilování, pečení pouštního chleba dumper. Prohlédnete si velbloudí farmu. Na své si přijdou i opravdoví gurmáni. Ochutnáte klokaní steaky, grilovanou zeleninu, ale také místní pikantní párečky a skvělé australské víno. Skvělým zážitkem je také při cestě do městečka Kuranda využití nejdelší lanovky na světě nad korunami stromů a návštěva motýlí ZOO. Připraveni budou pro vás i instruktoři potápění, se kterými se můžete vydat pod mořskou hladinu. Otevře se vám nádherný pohled na barevné rybky, korálové útesy a celý mořský život. Pojedete i po nejstrmější železnici na světě, kterou najdete v Modrých horách. K tomu všemu budete mít česky hovořícího průvodce žijícího v Austrálii, což vám zajistí, že si svou dovolenou opravdu užijete. A pokud budete chtít, svůj pobyt si můžete i prodloužit. CK Arcadia Air vše přizpůsobí vašim požadavkům.

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.