Poznávací zájezdy do Argentiny

(0 zájezdů)
Poznávací zájezdy Argentina vás provedou největší zemí Jižní Ameriky. Zaujímá dvě naprosto různé oblasti. První, západní, tvoří obrovský vysokohorský masiv And a druhou, východní, široké roviny. Hory jsou zde sopečného původu a najdete zde i nejvyšší horu Jižní Ameriky Aconcaguou a pásmo ledovců. Naprosto okouzlující je metropole Argentiny a to dvanáctimilionové město Buenos Aires, které nabízí kontrast rozlehlých plání a vrcholků And. Setkáte se s velmi elegantně oblečenými lidmi, u kterých dochvilnost není zrovna prioritou. Naopak u pobřeží lze spatřit rypouše, tuleně a lachtany.

Dovolená Argentina poznávací

Dovolená Argentina poznávací vás provede zemí Evity, pestrého tanga, sportovních hvězd, ale nabídne také kouzlo své přírody. V Buenos Aires si prohlédnete nejznámější památky Plaza de Mayo, Casa Rosada, růžový dům, sídlo vlády, Cabildo, katedrálu, dům arcibiskupa, San Telmo, La Boca a Plaza Lavalle, navštívíte tango show a ochutnáte místní speciality. Gurmáni si určitě přijdou na své. V Ushuaia si projdete Národní park Tierra del Fuego, obzvláště atraktivní je jízda na katamaránu po kanálu Beagle, ze kterého uvidíte nejen ostrov Los Lobos, ale také další zelené ostrůvky.

Poznávací zájezdy do Argentiny

Poznávací zájezdy do Argentiny vás zavedou k horskému ledovci Perito Moreno, deltě řeky Tigre do národního parku dělícím Argentinu a Brazílii. Za návštěvu také stojí muzeum ledovců a patagonského ledu. Odhalíme vám také Mendozu s jejími krásami a památkami, pozveme vás na ochutnávku místních vín do vinného sklípku. Poznáte město Estancia. Neváhejte proto a kontaktujte nás ještě dnes. Pomůžeme vám s plánováním vaší dovolené, na kterou se můžete vydat doslova kdykoli. Svůj pobyt si zde lze i prodloužit přesně podle vašich individuálních potřeb. CK Arcadia Air je tu pro vás!

Nenašli jste, co jste hledali? Rádi Vám připravíme dovolenou na míru podle Vašich přání a finančních možností.