Reference klientů CK Arcadia Air

Dobrý den. Od Vaší cestovní kanceláře jsme měli sestavený poznávací okruh po Srí Lance. Chtěli bychom Vám poděkovat za bezchybnou organizaci a zajištění služeb. Naše česká průvodkyně se o nás vzorně starala a její znalosti celé Srí Lanky jsme obdivovali. Od historie, přes výrobu čajů, drahokamů, hedvábí, ayurvédské med., života lidí a kultury. Na vše, co nás zajímalo, uměla odpovědět. Ještě jednou touto cestou bychom jí chtěli moc poděkovat a jsme rádi, že jsme ji poznali. Až si budeme plánovat další cestování, rádi využijeme opět Vašich služeb.

Foralovi


Dobrý den paní Marečková, domů jsme se vrátili až dnes v poledne, včera jsme ještě všichni zůstali v Praze u dcery. Zájezd do Vietnamu se nám velmi líbil a proběhl naprosto bez problémů i při naší neznalosti angličtiny. Vše bylo výborně zrežírováno a nevyskytla se žádná chyba. Průvodci nám pomáhali vždy i mimo plánovaný program a od příletu až do odletu. Děkuji Vám za pochopení, kdy jste nám musela vše trpělivě a podrobně vysvětlovat. Velmi děkujeme Vaší firmě i Vám osobně. Uvidíme, zda se ještě někdy odhodláme na tak dlouhé cesty, ale určitě bychom využili vašich služeb.

Jaroslav Brzobohatý


Dobrý den, tak jsme se vrátili z putováni po Reunionu a chtěli bychom s manželem poděkovat vaší cestovní kanceláři za perfektní zorganizování naší dovolené. Vše dohodnuté klaplo téměř na minutu, ubytování dle našich představ. Dále ještě chceme říct, že ten, kdo vymýšlí trasu treku, že její směr byl vynikající a že je vidět, že ten člověl to má prošlé. Proto ještě jednou velké poděkování a až našetříme, velmi rádi, vás opět oslovíme. Děkujeme

Romana a Michal Polívkovi


Rádi bychom s Vámi sdíleli zkušenosti z naší dovolené, která byla organizována CK Arcadia Air. Jsme celkem zcestovalé a Karibik jsme už několikrát navštívily. Tentokrát jsme byly na kombinovaném zájezdu po Jamajce (5 dnů cestování a 5 dnů relaxace na pláži v Negrilu). Po příletu na nás čekal milý průvodce a zároveň řidič. Byly jsme dvě ženy a díky tomuto průvodci a bodyguardovi v jednom :-) jsme se cítily bezpečně a komfortně. Byl velmi galantní, pozorný a měl snahu nám ukázat vše zajímavé. Druhou polovinu dovolené jsme strávily ve velmi příjemném resortu střední kategorie (Merrils II). Hotel byl přímo na krásné, bílé, dlouhé pláži, kde panovala typická jamajská atmosféra (všude znějící hudba Boba Marleyho, vůně marihuany a pro nás exotičtí rastafariáni :-) Čecha tu nepotkáte.... Rusa také ne. ......jsou zde hlavně Američané a Němci. Zvláště bychom chtěly poděkovat paní Marečkové z CK Arcadia Air za její příjemné, vstřícné a profesionální jednání. Vše bylo výborně zorganizované a určitě doporučujeme služby této CK.

Iveta a Nela Hrstkovy


Vážený pane Ľudmo, dlouho jsem nevěřil, že by mohly všechny detaily složité cesty, kterou jste pro nás organizoval, plně klapnout. Stalo se to: dokonale zorganizovaný zájezd do Indie. Spolu s ing. Danou Steinovou jsme procestovali New Delhi, Agru a Jaipur a následně přeletěli do kurzu v Tiruchirappalli. Nikde jste nás nenechali viset, ani čekat, ani trpět nedostatkem informací. Řidiči i průvodci byli přesní, spolehliví a ochotní! Velké díky za Vaše precizní dílo. Nádherná cesta!!!! Zdraví

Prof. MUDr Pavel Kalvach, CSc


Dobrý den, jsme zpět z Číny a díky Vám plni nových zážitků. Objednané služby byly výborné jak po stránce ubytování, tak po organizační místními průvodci. Rád bych Vás poprosil o kontakt - email na průvodkyni v Cheng du, slečnu jménem Hu, které jsem slíbil poslat společné fotky a pár obrázků z Prahy, kam se chystá. Bohužel jsem někde lístek s emailem ztratil. Všude budu Arcadii chválit. Ještě jednou děkuji.

Jiří Habrman


Dobrý den, byli jsme s cestou (díky organizaci v Indii, díky vybranému programu a také díky Vašemu přístupu a přípravě zde v CK Arcadia) velmi spokojeni. Cesta byla náročná, ale vše se zvládlo. V případě plánování našich dalších cest v budoucnu budeme o spolupráci s Vámi určitě uvažovat.

S pozdravem

Zdeněk Nejedlý s rodinou


Dobrý den, omlouvám se, ale přiznám se, že jsem chtěl napsat až zítra ráno – nějak jsem zavalený různými povinnostmi, poštou, zařizováním atd. a na vás osobně jsem si chtěl ponechat čistou hlavu a opět se zasnít do doby, kdy jsem spolu s manželkou trávil krásnou dovolenou v Thajsku, kde jsem nic nemusel, nikdo po mě nic nechtěl, jediná moje starost byla co si dám k pití a co k jídlu :-)

Je to hlavně vaší zásluhou, že jste mě dokázal "ušít" dovolenou takzvaně na míru. Nemám slov k vyjádření naší ohromné spokojenosti, perfektnosti a profesionalitě. Vše klapalo jako Švýcarské hodinky, žádná prodleva, žádné čekání, žádné zklamání ani co se ubytování a služeb týká – naopak, přestože neumíme anglicky a němčina nám byla prd platná, personál i všichni z okolí našeho potřebí nás nesmírně hýčkali a nakonec jsme se vždy dorozuměli, protože oni Thajci jsou nesmírně tolerantní a nedají vám pokoj, dokud nemají pocit, že pro vás udělali maximum.

Chtěl bych také, pokud je to ve vašich silách a možnostech, aby jste nechal pochválit naší průvodkyni po Bangkoku, která k nám byla nesmírně milá, ohleduplná, vstřícná a snesla by nám modré z nebe – nemyslím si, že to dělá jako byznys – ono jí to totiž hrozně baví, to se pozná a tím nadšením vás vtáhne do jejího projevu až je to neskutečné – v těch vedrech jsme zjistili, že máme hubu dokořán né z toho vedra, ale z jejího výkladu a přístupu. Ještě jednou prosím, pochvalte jí, fakt si to zaslouží !!!

Vás jako cestovku, budu chválit nakonec – pokud jsem neměl slov před tím, tak teď už nemám vůbec, myslím to vážně. Poznali jsme opět další kus světa a kdybychom byli mladší, tak bychom to zvládli i s batohem, ale to kouzlo luxusu, který jste nám umožnili, je nenapodobitelné, neskutečné a krásné. Už jenom pláž, na kterou se sjížděli dovolenkáři z druhého konce ostrova, protože při odlivu jim zmizelo moře, nebo byly velké vlny. Hotel – toť kapitola sama o sobě – přesně tak to máme rádi a přesně tak jsme si to představovali, krásná kvetoucí a voňavá zahrada, nádherný a velmi prostorný pokoj včetně soc. zařízení, venkovní terasa s posezením, vše chůzí nebo taxíkem dostupné, čisto, veškeré služby super – smekám klobouk a jsem velmi rád, že jsme měli možnost celou tu nádheru prožít díky vaší společnosti – velice vám děkujeme, moc a moc. Pokud nám to nepřekazí nějaké zdravotní nepříjemnosti, tak bychom rádi s vaší cestovkou (už jsme vaši věrňásci) opět vyrazili někam do ráje, asi tak v období prosinec, leden nebo únor.

Jediné co nám bylo líto je to, že se opět uskutečnil nesmyslný teroristický útok na prakticky bezbranné a nic netušící obyčejné lidi – je nám to fakt líto a projevujeme tímto soustrast.

Buďte tak hodný a ještě pozdravte pana Maděru s vyjádřením našeho vřelého poděkování a také s obdivem s jakým zapálením a nadšením vaší společnost vede, řídí a dovedl a dále rozvíjet určitě i bude.

Poslední poděkování za vše co jste pro nás udělal je pro vás, klaním se a smekám, děkujeme velice (za půl roku, když pánbůh dá, se ozvu a opět vás budu otravovat :-)

Děkuji a zdravím.

Jetenský Petr


Dobrý den, od naší dovolené na Jamaice uběhlo už pár týdnů, ale naše zážitky jsou stále stejně silné. Právě jsme upravili poslední fotky a vše si opět připomněli. Zážitky jsou tak silné, že nám to nedá nenapsat Vám pár řádků. Když jsme na Jamaicu odlétali, měli jsme velká očekávání a touhu poznat tuto zemi. Let byl dlouhý a zdálo by se, že únava musí vyhrát, ale hned po prvním setkání s naší průvodkyní bylo vše jinak. Její neustále dobrá nálada a snaha předat nám vše, co o této krásné zemi ví a že toho bylo opravdu hodně, předčila vše. Únava byla rázem pryč a nahradil jí pocit, že nechceme zbytečně promarnit ani jednu vteřinu. Díky ní a jejímu manželovi, byla naše dovolená nezapomenutelná a měli jsme možnost poznat Jamaicu, takovou, jaká opravdu je, Jamaicu na ulici, v běžném životě a ne jen za zdmi hotelových komplexů. Toto vydrželo po celou dobu pobytu, kdy nám byli neustále k dispozici, vymýšleli pro nás program a plně se přizpůsobovali našim přáním. Chceme Vaším prostřednictvím poděkovat naší průvodkyni, že mnohonásobně překonala to, co jsme od naší cesty očekávali a Vám za dobrý výběr průvodkyně. Heslo, které je na ostrově na každém kroku „Jamaica no problém“ naplnila opravdu do posledního puntíku. Pokud budete s průvodkyní v kontaktu tak jí prosím od nás velmi pozdravujte a vyřiďte, že to určitě nebyla naše poslední Jamaica. Děkuji i Vám za velmi dobré služby a rádi s vaší CK vyrazíme znovu.

Miluše Bromová a Petr Štěpán


Dobrý den, děkuji za přivítání v České republice a nabídku slevy na další zájezd. Letos už asi nikam do ciziny nepojedeme, ale příští rok se na vás ráda obrátím. Hlavně bych vám ale chtěla poděkovat za rychlou pomoc při řešení nenadálých situací na Kubě. Vaše rychlá reakce na každý problém nám velmi pomohla. Není to úplně běžné, a proto vaše vstřícné, rychlé a profesionální jednání velmi oceňujeme. Opravdu moc děkujeme. Budeme vás všude chválit. Se zájezdem na Kubu jsme byli strašně spokojeni a také ho budeme dále doporučovat. Nevíte náhodou, jak se má náš průvodce Javier? Rozešli jsme se v Paříži s tím, že se ozve, až dorazí na Slovensko, ale zatím to neudělal. Doufáme, že nemá žádný problém, byl moc fajn. Mějte se hezky.

Lenka Kubátová


Vážený pane Ľudmo, moc Vám a CK Arcadia Air děkujeme za dokonale zorganizovanou dovolenou v Peru. Všechno klapalo naprosto skvěle. Odjezdy, přejezdy, odlety, přelety, výlety, ubytování, delegáti, jídlo. Jsme s manželkou nadšeni a máte náš veliký obdiv. Zorganizovat prakticky na minuty přesně tak složitý pobyt na tolika místech vyžaduje obrovskou profesionalitu. Ještě jednou obrovský dík za skvěle odvedenou práci a za nezapomenutelné zážitky. Budeme Vás všem svým známým doporučovat a věříme, že i nám se ještě někdy s Vámi podaří vycestovat.

Václav a Jana Petrů ze Sokolova


DĚKUJEME CK Arcadia Air za úžasnou poznávací dovolenou v UZBEKISTÁNU. Vše probíhalo dle plánu, byl zde prostor i pro realizaci našich vlastních aktivit. Pan průvodce byl velmi pohodový, vstřícný, vzdělaný človíček, se smyslem pro humor, pro kterého žádný náš nápad či přání nebylo problémem. Velmi mile nás Uzbekistán překvapil. Je to krásná země, neuvěřitelně milí a vstřícní lidé. Ve všech městech a městečkách, kam jsme zavítali, bylo naprosto bezpečno (kriminalita je zde téměř nulová), nezvykle čisto (porovnáno měřítkem ČR a mnoha dalších zemí, které jsme kdy navštívili), služby na úrovni běžného evropského standardu (ve větších městech i nadstandardní). Památky nás doslova ohromily, slovy nepopsatelné. Uzbekistán vynakládá velké finanční prostředky na obnovu a údržbu památek v zemi, což je ve výsledku opravdu znát. Všem milovníkům historie, krásných míst i pohodového poznávání světa Uzbekistán vřele doporučujeme.

Wedlichovi, Ústí nad Labem


Před týdnem jsem se vrátil z poznávací cesty po Kubě s CK Arcadia Air. Na tuto CK jsem narazil náhodou, když mě jiná cestovka "vypekla" a zrušila mi zájezd měsíc před odletem. A nyní jsem tomu rád! Protože poznávací zájezd (Velký okruh Kubou), zařízený Arcadií, byl perfektí! Cestoval jsem s manželkou a k dispozici jsme měli jen pro sebe řidiče taxíku a úžasného česky mluvícího místního průvodce. K tomu skvěle vybrané lokality, výborné ubytování (volba hotelů u moře popř. s bazénem nám umožnila večer skvěle zrelaxovat po celodenním putování), perfektně rozvržené části na poznávání i odpočinek, dostatek času i na samostatné poznávání atd. Byl jsem maximálně spokojený!

Flyok


Vážený a milý pane Maděro, už jsme dávno zpátky z cesty po Vietnamu a Kambodži a já mám pořád na mysli, že vám chci poděkovat za skvělé služby. Možná to znáte, možná se vám to daří lépe než mně - prostě co nehoří, to někdy řeším až s velkým zpožděním. To je případ tohoto mého poděkování. Co jsem se vás přitom naotravovala!!! Vše bylo zorganizováno perfektně, jenom by to asi chtělo delší pobyt než deset dní, přestože zážitky vydaly na několik měsíců. Každopádně moc děkuji za péči a přeji hodně spokojených klientů (no, to přání zní jako z reklamy :-( Tak hodně zdraví a štěstí! Srdečně

Olga Kolečková


Vrátili jsme se ze Srí Lanky. Cestu nám zprostředkovala Arcadia Air. Měli jsme první týden cestování po ostrově s průvodcem Gayanem S. Byl to člověk nesmírně trpělivý, milý, ochotný, výtečný řidič, staral se o nás jak o děti. Navíc sám zcestovalý, sedli jsme si i po lidské stránce. Vřele ho doporučuji. Spali jsme v různých hotelích, některé byly lepší, jiné průměr, ale nečekali jsme žádný luxus, takže fajn :-)

Druhý týden jsme strávili v hotelu Pandanus Beach. Je to hotel, vloni zcela obnovený, všechno je nové, pěkné, personál usměvavý, ochotný. V celém hotelu i kolem bazénu dokonalá čistota. Pláž je krásná, čistá, všude málo lidí. Jídlo vynikající, nejvíc jsme si pochutnali na místních pálivých specialitách.

Věra Bělohlávková


Vrátili jsme se z poznávacího zájezdu od cestovní kanceláře Arcadia Air z Indie. Bylo to opravdu nádherné a celý pobyt neskutečně dobře zorganizovaný.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat zástupcům, jak české cestovní kanceláře Arcadia Air, tak i jejich partnerské agentuře v Indii za neskutečnou organizaci.

Po dobu celého pobytu jsme měli se synem pro sebe průvodce a vlastního řidiče taxi, kteří se o nás celou dobu nadstandardně starali.

Byli usměvaví a ochotní.

Navštívili jsme památky a krásná místa v Dillí, Agře-Tadž Mahal, Fatehpur Sikri, Jaipur, Amber, Samode, Bombaj a pláže na pobřeží Goa.

Celý pobyt probíhal podle předem dohodnutého programu. Ubytování 3+ bylo dostačující, čisté, bezproblémové. téměr 18-ti hod. cesta vlakem z Jaipuru do Bombaje také zajímavá.

Myslím, že celkově se dovolená povedla na jedničku a budeme na ní dlouho jen v dobrém vzpomínat.

Marie Urbanová, Chomutov


Dobrý den, v noci jsme se vrátili z úžasného zájezdu organizovaného vaší CK do Izraele. Moc děkujeme. I když cestujeme poměrně často, vždy se jednalo buď o zájezdy, které jsme kompletně naplánovali a zajistili vlastními silami nebo o hromadné zájezdy některých CK. Protože i sama nejméně 1-2x ročně zájezdy organizuji, dokáži proto opravdu ocenit perfektní přípravu. Dopravu, transfery, příjemné ubytování v hotelu, zajištění skvělých výletů, při nichž jsme viděli to podstatné z Izraele. Program byl úžasný, takže všechna místa doposud známá jen z bible, literatury a filmu až snově ležela před námi. Průvodci byli nesmírně erudovaní, často měli připravené ukázky, přátelští. Ještě jsme se nestačili ani vzpamatovat, ale nemůžeme ani uvěřit, že při pouhých 4 výletech jsme poznali např, mystickou Zeď nářků, legendami opředený Chrám Božího hrobu, místo Getsemanských zahrad, Olivovou horu, via Dolorosa, Davidovu citadelu a desítky Jerusalémských památek, antickou Cesareu vedle křižáckého Accu, jeskyně v Rosh Hanikra s barvou Grotty Azzury, Galilejské jezero, Nazaret, staleté vykopávky synagogy vedle úplně nové, mystickou pevnost Masadu i Mrtvé moře. Připočítáme-li mnohé filmové projekce a často až herecké kreace průvodců, jsou zážitky tak silné, že se nám vryli na celý život.

Dovolte nám vyjádřit dík za tak fantastický zájezd, za trpělivost pana Ľudmy i pohotovost vaší zástupkyně v Jeruzalémě, která operativně řešila malé problémy.

Tento zájezd bychom opravdu doporučili každému. Fyzicky je v letních měsících středně náročný, ale klimatizace je všudypřítomná, takže tyto klimatické obtíže vyrovnává.

Děkujeme také za nadstandardní péči o klienty, protože už v dnešní poště jsme měli vaše poděkování. Ne vy nám, ale my vám děkujeme a těšíme se, že buď my nebo naši příbuzní a známí využijí vašich skvělých služeb.

Mgr. Hana Rumpíková s manželem


Vrátili jsme se ze zájezdu do Jižní Indie od vaší CK-individuální program. Musím říct, že to bylo nádherné.

Děkuji Vám za organizaci zájezdu a prosím Indické straně vyřiďte poděkování za spolupráci a zejména vyzdvihněte práci řidiče- pana Shibi - který s námi dennodenně jezdil - perfektně,včas,bezpečně,neůnavně,spolehlivě. Byl tou nejdůležitější osobou.

Čistý,usměvavý,ochotný,skromný. Ubytování bylo pěkné, nejhezčí byl první hotel v Mahabalipuram - Sea Breeze, nejkomfortnější byl asi Germanus v Madurai. Hotel Sagara Beach Resort v Kovalam nebyl nic moc, ale v Indii člověk musí měřit jiným měřítkem než v Evropě a taky hotel má na přespání a nic jiného. Správný turista má chodit přes den po památkách,přírodě,městě,hovořit s lidmi a ne sedět na hotelu.

Vše co jsme chtěli vidět jsme viděli a i jsme si přidali mnohé navíc. Indové byli milí, usměvaví,družní. Počasí perfektní, chrámy přenádherné,moře teplé jako kafe, neonemocněli jsme. Indie je tak veliká, že tam pojedeme doufám ještě potřetí /tohle bylo podruhé/ a stále budeme mít co vidět a objevovat.

Všem turistům mohu Indii doporučit - nebojte se a jeďte tam. Pozor ale!-chovejte se slušně - ne povýšeně,respektujte je,když vám zakáží fotit-nefoťte.Připravte se na ostrý kontrast -boháči versus naprostá chudoba, krásné chrámy versus špína a odpadky.Ale to je přece svět,to je život,je to o poznávání ne o životu v luxusu a umělém světě. Služby CK Arkadia se o Vás dobře postarají.

Dr. Ivo Beránek, Lanškroun


Chtěla bych touto cestou poděkovat CK Arcadia Air za zprostředkování krásné dovolené v Nepálu. Vše klapalo jak mělo a my jsme si to opravdu moc užili. Přeji celé cestovní kanceláři hodně úspěchů v novém roce a ještě více nadšených klientů.

Alena Novotná


Před nedávnem jsme se s manželem vrátili z 15denní dovolené na Bali. Protože jsme starší lidé, byla to pro nás odvážná a náročná cesta. Výsledek předčil naše očekávání. Bydleli jsme v oblasti Nusa Dua, v nádherném hotelovém komplexu s tropickou zahradou. Veškeré služby byly na vynikající úrovni, personál byl velmi vstřícný včetně našeho balijského delegáta Guguna. Překvapili nás především obyčejní lidé svým bezprostředním chováním, veselou povahou a nezměrnou pracovitostí. Na sjednaném zájezdu po ostrově jsme navštívili několik významných hinduistických chrámů. Zájezd byl bezvadně po všech stránkách zajištěn. CK Arcadia také zajistila pro mého manžela k významnému jubileu narozeninový dort, což bylo pro něho velké překvapení. Byl to pro nás velký zážitek navštívit tak vzdálenou zemi. Budeme na všechno rádi dlouho vzpomínat. Naďa a František Křičenských.

Naděžda Křičenská


Absolvovali sme s vašou cestovkou trek na Kilimanjaro. Precestoval som temer celý svet, takže viem porovnať služby rôznych cest.kancelárií, no môžem s istotou povedať, resp. napísať, že táto cestovka zatial u mne jednoznačne vedie. fantastický kontakt, žiaden problém, vsetko klapalo na 100 percent.

chcem sa vám aj v mene mojich priatelov podakovať, popriať vám vela zdravia, aby ste v plnej sile mohli obšťastňovať dalších záujemcov o vaše služby, ktorých od tejto chvíle bude určite viac aj zo Slovenska.

Jano Macejka


V letošním roce jsme byli s CK Arcadia na poznávacím zájezdu ve Vietnamu a Kambodži. Byli jsme velmi spokojeni s celkovou organizací cesty, s ubytováním, stravováním i s průvodci, s přístupem zaměstnanců CK Arcadia. Rádi v budoucnu opět využijeme služeb této cestovní kanceláře.

Dušan Velart, Adam Velart


Dobrý den, byli jsme s CK Arcadia Air v Keni na safari ve dvou, pouze s partnerkou (Masai Mara, Lake Nakuru). Pro nás první africké dobrodružství, původně nás mělo být 6, ale nakonec jsme byli jen dva a o to to bylo intenzivnější a skutečně privátní. Vše bylo super zorganizováno, od první chvíle vše klapalo bez chybičky. Průvodce a řidič v jedné osobě nás naložil na letišti v Nairobi hned po příletu a spolu s kuchařem se o nás starali a bavili svými postřehy a svérázným smyslem pro humor :-) Průvodce se od nás nehnul prakticky do našeho odletu domů, pomáhal všemožně i s takovými triviálními věcmi jako nákupy nebo poslání pohlednic. Milý, příjemný a ochotný reagovat na jakékoli individuální přání. Byla to úžasná, adrenalinová dovolená v divočině a cestovní kanceláři velký dík za profesionální přístup a vstřícné jednání, včetně zodpovězení všech předodjezdových dotazů. Děkujeme, určitě ještě zopakujeme.

Aleš T.


Dobry den, este raz dakujeme za zorganizovanie "tury" po Vietname. Bolo to skvele. Dakujeme. S pozdravom

Roman Budke


V měsíci květnu jsme se společností CK Arcadia Air absolvovali osmidenní „Luxusní safari v Keni“. V Africe a v Keni jsme byli již v předchozích létech a tak máme určité zkušenosti s touto lokalitou.

V případě společnosti CK Arcadia Air jsme byli mile překvapeni. Před odletem jsme obdrželi včas všechny potřebné doklady a informace. Výběr lokalit byl vyvážený a nabízel pestrou možnost pozorování africké flóry a fauny. Ubytování v luxusních lodžiích umístěných v atraktivním prostředí NP a s bohatou a chutnou nabídkou jídel nám plně umožňoval si vychutnávat zážitky z pozorování krajiny a zvířat. Nezapomenutelná stáda slonů v NP Amboseli i gepardi v Masai Maře zůstanou trvalou vzpomínkou na vydařenou dovolenou zorganizovanou Vaší společností.

Ing. Novotný Milan, Novotná Eva


Dobrý den, chtěla bych poděkovat cestovní kanceláři CK Arcadia Air za velmi příjemně prožité dva týdny při putování ve dvou po Indii. Z části jsme využili zájezd z nabídky CK do tygří rezervace NP Corbett a tzv. zlatý trojúhelník, ten CK doplnila dle našeho přání o pobyt u oceánu v Goa. Byli jsme v Indii poprvé a nevěděli jsme, do čeho jdeme. Indická CK, která pro nás zajišťovala servis na místě, měla vše připravené a zorganizované přesně dle dohodnutého programu, pracovníci ochotně plnili všechna naše přání. Naše spokojenost byla jejich cílem. Byli jsme vybaveni telefonními kontakty na vedení místní CK. V případě drobných problémů tyto obratem řešili na místě. Hotely s výjimkou v Goa a NP byly 3hvězdičkové, starší, ale na dobrém místě, vybavené klimatizací s dobrými službami. V Goa je nutné rezervovat hotel min. 4hvěz. Hvězdičku má od nás i CK Arcadia. Ještě jednou díky a zas někdy příště se těší

Alena Králová


Před týdnem jsme se vrátili ze Srí Lanky s CK Arcadia Air. Rádi bychom poděkovali za bezchybně zorganizovaný zájezd. Cesta proběhla k naší plné spokojenosti a program splnil naše očekávání. Úroveň místních služeb byla bez závad.

Jarmila & Jan Legnerovi


Dobrý den, s Vaší cestovkou jsme byli na přelomu roku na Srí Lance a byli jsme nad míru spokojeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rádi Vaše služby doporučíme všem ostatním. Děkujeme!!!

A rádi při nejbližší příležitosti využijeme dalších Vašich spolehlivých služeb. Přeji hezký den. S pozdravem

Viktora Josef


Dobrý den, nezlobte se, ale ještě jednou píšu skrze tu Papuu-Novou Guineu... kdyby se to přeci jen přes Vás podařilo, budu ráda. Když by to byla klidně jen Papua, nemusí být vůbec skloubená s Indonésií, tím líp… anebo cokoli jiného k tomu…

Jinak jsem létala všechny jiné destinace vesměs sama, ale teď třeba Namibii bez auta by to bývalo nebylo možné procestovat... a fakt to bylo přes Vás fajn!!

A poprvé jsem se nemusela totálně o nic starat!! To byla senzace :)

Dejte mi prosím vědět.

Co se týká těch fotek, domluvím se v redakci… píšu z cest a dělám fotky, musím se domluvit, které můžu "pustit", na vybrané je copyright... zatím ať se Vám daří a těším se, kéž by to dopadlo!!

Simona


Dobrý den, ještě jednou bych Vám moc chtěl poděkovat za zprostředkování nádherných zážitků na zájezdě Safari z Darwinu do Melbourne – 23 dní s individuálním výletem do vinařské oblasti Barossa Valley. Austrálie ve všech směrech předčila moje očekávání. Takže ústně doporučuju, i na četných degustacích, vaši cestovku.

Děkuju moc!

P.S.: Co máte dalšího zajímavého pro mě v nabídce?

Petr Krejčík


Dobrý den, tímto Vám sděluji, že jsme se s manželkou v pořádku vrátili z Vašeho zájezdu na Jávu, Bali, Lombok 21.12.-4.1. Musím říci, že organizace zájezdu byla skvělá, a tímto Vám skládám poklonu.

Všichni průvodci /byli celkem 4/ se střídali dobře a vždy byli s řidiči přesně a včas tam, kde měli být. Byli ochotní a vyšli nám vstříc. Také to, že byl zakázán výstup na sopku Ijen, a my ho chtěli nahradit nikoliv kávovou plantáží, nýbrž pobytem u moře, který nám vaši indonéští průvodci výborně vyřídili, za což jim i Vám děkuji.

Počasí bylo výborné /je již sice období dešťů, ale nepršelo stále a bylo teplo, takže to nevadilo/.

Indonésané jsou milí, rádi komunikuji, ubytování bylo vynikající – opravdový luxus, strava – snídaně výborné a odpoledne nebo k večeru jsme si normálně na ulici vždy něco k snědku koupili v místních malých vývařovnách za poměrně velmi nízké ceny a přitom výběr i chuť výborná. Nemocní jsme nebyli, ani úraz, což je velmi dobře.

Místní přelety proběhly perfektně a přesně na čas – což mě velmi příjemně udivilo.

Příroda krásná /lesy, vodopády, sopky/, moře skvělé /teplé s velmi bohatým životem/, chrámy nádherné.

Tedy Vám ještě jednou děkuji, vyjádřete mé poděkování také vašim indonéským průvodcům a zejména děkuji prvnímu průvodci Harrymu, který se nám na Jávě velmi věnoval, a zcela určitě ještě někdy příště využijeme Vašich služeb na dalším zájezdu. Za několik dnů Vám napíšu podrobný článek o našem zájezdu s konkrétními postřehy a s fotografiemi. Může posloužit jak Vaší cestovce, tak příštím turistům.

Dr. Ivo Beránek


V minulosti jsme vsadili na služby CK Arcadia Air a absolvovali jsme poznávací cestu po Indii a Nepálu. Protože jsme byli spokojeni, využili jsme tuto CK i letos a k 40. výročí našeho manželství jsme si objednali poznávací zájezd po Jižní Americe, konkrétně Peru, Bolivie, Argentina, Brazílie. Program, jeho zajištění, informace, koordinace, časové návaznosti i servis v Jižní Americe, prostě vše bylo naprosto perfektní. Paní Mohelnická, která se o naši cestu starala, je velice příjemná, ochotná, zodpovědná a veškeré informace i rady k našim dotazům zajišťovala obratem a ve vyčerpávajícím rozsahu. Jako třešnička na dortu bylo úžasné a milé překvapení, kdy zařídila v hotelu na břehu jezera Titikaka fantastické uvítání s gratulací a kyticí od vedení hotelu k našemu manželskému výročí. Ještě jednou děkujeme a služby této CK můžeme jen doporučit.

Manželé Jančovi


Na přelomu srpna a září jsem s přáteli s touto CK absolvoval cca měsíční cestu po Íránu, Iráku, Arménii a Gruzii. Rád bych tímto poděkoval za perfektně připravený program. CK se postarala o bezpečnou cestu ve všech zemích, přesuny proběhly přesně podle plánů a bez problémů. Po dohodě s průvodcem nebylo problém ani upravit program přímo na místě a jedna íránská průvodkyně nás dokonce pozvala na večeři domů k její rodině. Celá dovolená byla úžasný zážitek a CK Arcadia Air určitě mohu doporučit.

Jan Hanák


Dobrý den, před týdnem jsme se s kamarády vrátili z divokého safari v Keni, pořádaném CK Arcadia Air. Všechny informace, které jsme od p. Mohelnické z cestovní kanceláře dostali, byly pravdivé. Ochotně s námi konzultovala všechny podrobnosti. Program byl sestaven dle našich přání. Ubytování lepší než jsme očekávali. /V prostorných stanech byly místo matrací postele./ Jídlo připravoval kuchař 3x denně, vždy chutné a čerstvé pro naši malou skupinu.

S ochotným a milým průvodcem a řidičem v jedné osobě jsme viděli všechna zvířata, každý den lvy, dokonce lovit geparda. Tato dovolená byla pro nás nezapomenutelným zážitkem a předčila všechna naše očekávání.

Chtěla bych touto cestou CK Arcadia Air poděkovat za krásnou dovolenou.

Jaroslava Řežábková


Dobrý den, ráda bych Vám chtěla velice poděkovat za skvělou dovolenou. V neděli jsme se vrátili zpět z naší dovolené a ráda bych Vám zaslala zpětnou vazbu k dovolené, kterou jste pro nás připravili. Jedním slovem "PARÁDA", doopravdy od prvního okamžiku - od přistání v Keňi - bylo vše perfektní, všechno klaplo na 110% a my jsme nad míru spokojení.

Cestovní kancelář zaštiťující safari v Keni, kterou jste pro nás zorganizovali, byla skvělá, vše bylo zorganizováno perfektně a průvodce, který nám byl přidělen, byl opravdovým profesionálem a mužem činu. Nemáme jedinou výhradu k autu, dopravě, službám průvodce…, doopravdy perfektní!

Ubytování v Lodgích bylo také skvělé. Amboseli Sopa Lodge i Sarova Lodge v Nakuru byly absolutně luxusní a jídlo, přístup a služby neměly chybu. Mara Sopa Lodge byla o třídu horší, co se týká jídla a personálu, ale přesto se nedá vytknout žádná zásadní chyba nebo nedostatek. Nedostatky, které se vyskytly, jsme vyřešili hned na začátku a díváme se na ně s úsměvem. Pak už vše bylo perfektní.

Na našich safari hodně záleželo na průvodci a štěstí... a my měli oboje skvělé... průvodce byl doopravdy perfektní profesionál i člověk a štěstí při nás stálo, a proto musím hodnotit naše safari jako "SEN"... splnili jsme si nádherný sen! Ubytování v Mombase odpovídalo kategorii, kterou jsme objednali, tj. tří hvězdičkový hotel. Ale musím říct, že na tříhvězdičkový hotel v takovéto zemi byl tento hotel velice dobře udržován, čistý, služby i jídlo perfektní. Náš odpočinek byl tedy završen bez připomínek.

Jak jsem již psala, tato dovolená byla pro mého otce dárkem k významnému životnímu jubileu a jsem nesmírně ráda, že jsme vybrali Vás a Vaše služby a že jste nám připravili tak skvělou dovolenou!

Chtěla jsem se zeptat, zda na Vašich stránkách máte nějaké fórum nebo místo, kde bych pro ostatní případné zájemce o Vaše služby mohla napsat hodnocení a informace o dovolené, kterou jsme s Vámi podnikli.

Ještě jednou velice děkuji a určitě v budoucnu využijeme opět služeb Vaší cestovní kanceláře!

S pozdravem

Bára Komendová


S kamarádkou jsme byly s touto cestovkou v prosinci v Indii a bylo to fajn. Nechaly jsme si připravit individuální cestu po památkách s pobytem u moře jen pro nás dvě za pěknou cenu a všechno jsme domluvily s paní Bachanovou z cestovky. V listopadu jsme si našly ck na internetu a svoje požadavky na program domluvily přímo v jejich kanceláři v Ostrovského, kde nám tato paní zasvěceně poradila a navrhla naší trasu, má na starosti prodej a věděla o Indii opravdu hodně. Zbytek jsme už dořešily po mailu a telefonu na lince 257310609. Byla ochotná a rychlá. Celá cesta byla fajn a probíhala podle našich představ. Sice nám občas zapršelo, ale za to nikdo nemůže. Cestovku můžeme určitě doporučit, za kontakt v jejich kanceláři nebo po telefonu nic nedáte.

H. Severová


Dobrý den, dovolte mi, Vám vyjádřit poděkování za zájezd do Vietnamu s návštěvou Kambodži od 20.12. do 4.1., který jsem absolvoval s manželkou a dcerou. Byl nádherný, naprosto skvělá organizace, průvodci vždy přesní a na stanoveném místě, doprava letadly, vlakem i lodí vynikající, strava sice na naše poměry nezvyklá, ale naprosto vynikající, ubytování v hotelech luxusní.

To, že vlastně celý zájezd byl jen pro nás 3 osoby, jsem ještě nezažil a je to naprosto skvělé!!! Moc se nám Vietnam líbil, Kambodža snad ještě víc, lidé velmi milí, usměvaví a ochotní, ceny mírné, památky nádherné. Pošlete za mě poděkování i průvodcům Dominikovi, Thangovi a Phanovi. Ještě jednou moc děkuji /i za dárek/ a určitě se s Vámi ještě rád někdy někam podívám.

Dr. Ivo Beránek, Lanškroun


S CK Arcadia Air jsme absolvovali safari zájezd po jižní Africe, byli jsme jediní dva Češi v daném termínu a s touto CK nebyl sebemenší problém. Vše zařízeno včas, promptně nám byla zařízena i víza do Namibie i Botswany, komunikace s CK byla vždy na výbornou. Tuto CK mohu jen doporučit, příští rok pravděpodobně s nimi podnikneme další cestu. Byli jsme s touto CK 14 dní na poznávačce na Srí Lance a bylo to bezva. Vše klapalo dobře a neměli jsme žádné problémy.

Marek M.