Lidé cestují za kulturou, památkami, odpočinkem nebo sexem. Ano, čtete správně. Moc se o tom nemluví, ani nepíše. Ale mnoho turistů vyhledává dovolenou za účelem erotických zážitků. Ať už patříte mezi ně, nebo ne, v tomto článku se dozvíte mnoho zajímavých informací, které jste možná nevěděli.

Thajsko. Země, která láká erotickými prožitky více, než jakákoliv jiná. Prostituce je zde oficiálně zakázaná již od roku 1960, nicméně funguje. Dá se říci, že je přehlížena a tolerována. Čím turisty tolik láká, a jakými informacemi je může naopak odradit?

Hlavní lákadla sexuální turistiky v Thajsku

Hlavními centry, které lákají erotickou turistikou, jsou Pattaya a Bangkok (při volbě některých zájezdů do Thajska navštívíte také i Pattayu). Zde narazíte na tisíce překrásných Thajek. Je možné navštívit množství go-go barů nebo luxusní masážní salóny. A výjimkou nejsou ani podniky pro homosexuály a lesbičky. Většina podniků má k dispozici vlastní pokoje, nebo je možné využít levné hodinové hotely.

Nejčastější je zde pouliční prostituce . Ženu si turista může odvést k sobě na hotelový pokoj. Pokud se jedná o lepší hotel, na hotelové recepci se nevyhnete poplatku za svůj doprovod. Dívka na recepci odevzdá občanský průkaz, díky čemuž jsou všechny strany kryté. Obyčejné hotely občanský průkaz ani hotovost většinou nevyžadují.

Prostituce v Thajsku je velmi levná . Potěšení si zde může turista dopřát za velmi nízké ceny. Abychom byli konkrétnější, za celou noc s prostitutkou zaplatíte kolem 1000 korun. Rychlovka pak vyjde zhruba na 600 korun. V baru plném prostitutek vás vyjde pivo na 70 korun, pokud však budete chtít pozvat na drink jednu z tanečnic, pak zaplatíte dvojnásob. Za odměnu se vám ale bude věnovat.

Thajsky jsou vychovány tak, aby se k mužům chovaly velmi uctivě . Thajky si umí muže získat. Dokáží muže neskutečně rozmazlovat, dopřát jim pocit absolutní jedinečnosti, a ti se s nimi samozřejmě cítí jako v ráji.

Mnoho mužů tvrdí, že Thajky jsou nejkrásnějšími ženami na světě. Mají jemné půvabné tváře a dokonalá těla. Thajky mají ostřejší rysy, a působí rajcovným dojmem. V barech narazíme na nádherná těla, která se svíjí u tyče v krásných sexy kostýmcích. Některé jsou oblečené jako školačky, jiné mají latexové nebo kožené bikiny.

Turista si může dohodnout pouze jednu ženu, která mu bude dělat společnost po celou dobu jeho pobytu . Taková společnice přináší velké výhody. Nejen ty sexuální. Krásná Thajka se o svého dočasného muže stará, hýčká jej, snaží se jej bavit, vypere, připraví jídlo a podobně! Zde je odměna na domluvě. Je možné navrhnout určitý finanční obnos za všechny dny, nebo společnici navrhnout koupi nějakého hodnotného dárku.

V Bangkoku se stále pohybuje velké množství policistů, díky čemuž se zde turista cítí bezpečně.

Sexuální turistika v Thajsku - na co si dát pozor

Prostituce v Thajsku není zcela bezpečná. Riziko pohlavních chorob nelze vyloučit. Vždy je třeba použít prezervativ.

Není výjimkou, že zde turista narazí na prostitutky mladší osmnácti let. Některé Thajky vydělávají prostitucí na svoji chudou rodinu. Je proto třeba ověřit věk partnerky, a předejít tak velkým komplikacím. Pedofilie se v Thajsku trestá tvrdšími sazbami, než za pašování drog!

Také si dejte pozor, abyste si během vašeho zájezdu do Thajska nespletli masážní salóny s prostitutkami, s tradičními masážními salóny. Ty nemají s erotikou nic společného. Krátkou masáž nabízejí masérky také přímo na plážích.

I dámy si zde přijdou na své

Ženy mohou využít služeb v některých gay podnicích, které nabízí služby také pro ženy . Zde by měla platit stejná pravidla, jako, když do podniku přijde muž. Tedy- žena může využít pokoje přímo v podniku, nebo si svého společníka odvede na svůj hotelový pokoj. Přesto je dobré se ještě poradit s personálem, který vám tato pravidla potvrdí.