Keňa, společně s Tanzanií, asi nejlépe naplňuje představy o pravé, nefalšované Africe v podobě nekonečných savan, tisícihlavých stád kopytníků svádějících každodenní zápas na život a na smrt se lvy a gepardy či majestátních slonů i elegantních žiraf putujících ke vzácným zdrojům vody. Afrika, jakou znali a milovali Livingstone či Holub, stále existuje. Otázkou je, zda ji lze poznat pouze ze sedadla klimatizovaného autobusu nebo pokoje luxusně vybaveného penzionu. Pro ty, kdo chtějí zažít opravdovou Afriku a pocítit její romantiku naplno, je určeno Adventure Safari, při kterém nejde o pohodlí ale o intenzitu zážitku, který ve vás pravděpodobně zůstane až do konce života. Adventure Safari v nespoutané africké přírodě je tou nejopravdovější exotickou dovolenou , jakou můžete zažít.

Příroda z první ruky


Jen stěží si lze představit lepší způsob poznání africké přírody než ve společnosti zkušených safari průvodců, kteří vám ukáží maximum z jedinečné africké přírody. Keňa je zemí národních parků a názvy jako Amboseli, Masai Mara, Samburu či Mount Kenya jsou synonymy pro Afriku v její nejčistší podobě, kterou stojí za to poznat a prožít opravdu do hloubky, nejen po povrchu. Právě v tom spočívá největší síla Adventure Safari.

Noc pod hvězdami


Posezení u táborového ohně ve společnosti Masajů, noc strávená v kempu uprostřed buše, usínání za symfonie jejích nočních zvuků, hvězdné nebe jasnější než kdekoliv v civilizaci… to je zkušenost, kterou lze jen těžko s něčím srovnat. Na Adventure Safari vás čeká takových zážitků nespočet. Ubytování v safari kempech vám na rozdíl od klasických lodge ubytování umožní dokonalé propojení s přírodou a váš zájezd do Keni tak nebude jen zajímavý, bude nesmírně obohacující a ze zkušeností, které během něj získáte, budete čerpat ještě dlouho potom, co se vrátíte domů.